Xbox

Як купляти цифрові ігри для Xbox в Україні?

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Попри те, що консолі Xbox мають фанатську базу в Україні, офіційно вони в нас не продаються. Як і ігри для них. Усе, що ми спостерігаємо на прилавках — це завезені з-за кордону приставки та диски. Разом з тим, цифровий магазин Xbox не має відповідного регіону для України, тож якщо при створенні акаунта ви обрали Україну як власний регіон — то у відповідному розділі нічого не знайдете. Та не поспішайте засмучуватися, купляти цифрові ігри для Xbox в Україні можна і у цьому короткому ґайді я розповім вам як це робити.

Інструкція та скріншоти робилися на Xbox Series X, але актуальні й для: Xbox Series S, Xbox One S|X. Я обрав для себе Аргентину як основний регіон (бо дешево), але користувачі нашого Discord-сервера нещодавно розповідали, що регіон Туреччина зараз навіть дешевший. Ви ж можете обирати який вам більше до вподоби, порівняння цін можна знайти тут.

Переїзд у два кліки

Змінити регіон максимально просто: достатньо зайти в налаштування консолі і змінити відповідний параметр (Settings —> System —> Language & Location —> Location —> Restart Now). Вам не потрібно підключатися до VPN-сервера у відповідній країні чи підтверджувати локацію іншим чином — Microsoft вірить вам на слово. Тож обирайте зі списку регіон (список країн, в яких доступне придбання ігор для Xbox), який вам сподобався, і перезавантажуйте консоль для задіяння налаштувань. Тепер ви в іншій країні, перевірити це можна зайшовши до крамниці та глянувши, що ціни в ній відповідають вказаним для конкретного регіону тут.

Підвʼязуємо платіжні засоби

Тож тепер ваш магазин відповідає обраному вами регіону, час підвʼязувати власну банківську картку, щоб оплачувати придбання. Для цього не потрібно мати якоїсь спеціалізованої карточки, достатньо скористатися своє повсякденною гривневою від будь-якого банку. Привʼязати її просто і процес не різниться від такого ж у інших сервісах, та на всяк випадок додаю фото-інструкцію.

Під час створення типу оплати, доведеться вказати адресу власника карти. Ця адреса повинна відповідати обраному вами регіону консолі. Основним в цьому випадку є поле поштового індексу (Postal Code), бо валідація проходить по ньому. Знайти набір поштових індексів для різних регіонів можна за цим посиланням.

Довгоочікуваний момент придбання

Регіон змінили, карту підвʼязали — час вже й купити чого-небудь. Зробити це максимально просто, але слід дотримуватися кількох правил:

  • не користуватися кошиком — купляти слід не більше одного товару за транзакцію, бо можна зловити тимчасовий бан
  • потрібно підтанцьовувати з бубном (вибором карти) — перед придбанням слід повторно обрати у меню привʼязану вами карточку просто тому що, так ризик зловити бан менший

Ось власне й усе, що вам потрібно знати, щоб без проблем користуватися консоллю від Microsoft в Україні. Якщо під час написання матеріалу я щось пропустив або вам хотілося б окремого гайду, що покриватиме інші нюанси — залишайте коментарі, я прочитаю всі.

Останні статті

Я паровозик, який не може — Стан справ у видавництва «Видавництво»

Автор: Владислав Папідоха

Маус

Які ігри допомогли вам впоратися з депресією під час війни? (думки редакції)

Автор: PlayUA

ELDEN RING

Нові видання зачекають, але будуть інші проєкти – Стан справ у видавництва Fireclaw Ukraine

Автор: Владислав Папідоха

Deadpool

Усі відсилки в промові Володимира Зеленського на церемонії відкриття 75-го Каннського кінофестивалю

Автор: Зімін Антон

zelensky cannes 01

Відсипали на решту: Стан ігрового розділу Netflix у першій половині 2022 року

Автор: Владислав Папідоха

Netflix

Відновилися на 30-40% – Стан справ у видавництва Vovkulaka

Автор: Владислав Папідоха

«Hellboy. Winter Special 2019», видавництво Vovkulaka

ВиНеЗнали #01. Бракований Most Wanted та справжній Prince of Persia 4

Автор: Володимир Вітовський

Prince of Persia: The Forgotten Sands (Wii)

Враження від бети Overwatch 2

Автор: PlayUA

Overwatch 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: