Як малювали “Енеїду” (xutukai)
В 1988 на студію Київнаукфільмі надійшло замовлення на виробництво Енеїди.Підхоплений ідею аніматор Едуард Кіріч разом зі режисером Володимиром Дахном взялися за проєкт.Результатом їх праці став годинний гротескний витвір,що беручи за основу твір Котляревського робить його більш гумористичним і пікантним..
✔️Підтримай україномовних контентмейкерів та використовуй #WatchUA
✔️Якщо ти — україномовний автор на Youtube, то долучайся до нас https://playua.net/watchua/
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









