Bradley Cooper

Як обрати спортивний костюм, а головне — нащо

Автор: Микола Єрьомін

Почати займатися спортом «з нового року», насправді не пізно з будь-якого Нового Року. Окрім традиційного для наших терен Старого Нового Року, по принципу «як новий рік зустрінеш, так його і проведеш», люди подекуди дають собі ще пару шансів під час святкування Китайського Нового Року. Яке в цьому плані дуже зручне, адже можна намагатись зустріти так як хочеш провести аж 15-16 днів (цьогоріч — до 5 лютого 2023 року). Між іншим, якщо у нас радше прийнято загадувати бажання в момент коли часи б’ють о 00:00, в західній традиції люди дають собі обіцянки (т.з. Resolutions). Найпоширеніші з них стосуються піклування про себе, а отже до них відносяться заняття спортом. Знайоме це і нам — нове життя завжди хочеться мати з понеділка, з нового року, з початку місяця. Так вже вийшло що люди люблять початки. Але ніщо так не мотивує дійсно почати займатись чимось, як спеціально до цього підготуватись. Тут на допомогу прийде чудовий принцип, який сформулював у назві науково-фантастичного роману визнаний класик Роберт А. Гайнлайн: «Є скафандр — є й готовність подорожувати». Звісно, що скафандр не потрібен для занять спортом, а от новий спортивний костюм (який аж приємно буде одягати), дійсно здатен умотивувати. Тим більше, що вибір сучасного спортивного одягу вражає різномаїттям і на сайті магазину Intertop можна сидіти і роздивлятись асортимент годинами. З цієї точки зору взяти собі дійсно якісний спортивний одяг, а не дешевий (який часто витримає значно менше занять спортом, ніж ви, але цим демотивуватиме перестати таки вас) — це інвестиція у власне самопочуття. А воно, повірте, коштує дорого.

Теж брендовий одяг

Один з істотних демотивуючих факторів для багатьох людей — це те, що спортивний одяг, зазвичай, не відноситься до ефектного одягу та може не стикуватись з усім іншим гардеробом. Чесно кажучи, і не повинен, але певний психологічний блок, якщо він є, можна подолати, придбавши брендовий спортивний одяг. Перше, що прийде багатьом людям на думку коли вони чують ці слова це, звісно, саме бренди на кшталт Nike, а на ринок давно зайшли такі бренди як, наприклад, Emporio Armani з лінійкою EA7. В такому спортивному одязі не соромно й на світський раут прийти (якщо, звісно, позвуть).

Крім того, на різний гаманець, чудові опції є від таких менш відомих брендів як:

  • Braska
  • DeFacto
  • Famo
  • ISSA Plus
  • Nova Vega
  • Trendyol
  • ZenWear

А от до чого їх підібрати, це вже залежить від вашого плану та вибору фізичної активності.

Плануємо рік

Один з методів дійсно змінитися за рік, це обрати якусь подію і готуватися до неї. Марафон чи змагання на кшталт Gorgany Race, про який розповідає наш PlayUA Road Trip. Звісно, що спортивних подій великого масштабу в Україні поменшало через російське вторгнення, однак є і тут свій прихований плюс для вашої, конкретної мотивації — ті події, які залишились, нерідко збирають гарні гроші на ЗСУ та гуманітарні потреби, тож ваша маленька спортивна пригода, якою б вона не була, може стати ще й внеском в Перемогу.

Індивідуальність диктує індивідуальні потреби

Хоч би який бренд та стиль спортивного одягу ви вибрали, завжди слід пам’ятати про головне: власні потреби. Що саме зі спорту надихає особисто вас настільки, що ви готові бігти цим займатись? Зовсім не обов’язково це саме біг. Навіть якщо це прості вправи на кшталт присідань, чи довго ходити містом, насолоджуючись краєвидами (тільки не в повітряну тривогу, будь ласка!). Та хоч VR! Спойлер: це теж рахується.

Останні статті

Чого очікувати від Hogwarts Legacy

Автор: Владислав Папідоха

Hogwarts Legacy

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

Автор: Микола Єрьомін

dead space carpenter1

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

Автор: Дмитро Джугалик

james gunn

Hogwarts Legacy, Wild Hearts, Like a Dragon: Ishin! — Порадник Ґеймера: Лютий 2023

Автор: Володимир Бортюк

State of Play

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

Автор: Олег Куліков

71 711151 dead space

Правила вибору бюджетного смартфона

Автор: PlayUA

androidphones

10 нововведень, які з’являться у Dead Space Remake

Автор: Владислав Папідоха

Dead Space Remake

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA

acer aspire 7

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: