Bradley Cooper

Як обрати спортивний костюм, а головне — нащо

Автор: Микола Єрьомін

Почати займатися спортом «з нового року», насправді не пізно з будь-якого Нового Року. Окрім традиційного для наших терен Старого Нового Року, по принципу «як новий рік зустрінеш, так його і проведеш», люди подекуди дають собі ще пару шансів під час святкування Китайського Нового Року. Яке в цьому плані дуже зручне, адже можна намагатись зустріти так як хочеш провести аж 15-16 днів (цьогоріч — до 5 лютого 2023 року). Між іншим, якщо у нас радше прийнято загадувати бажання в момент коли часи б’ють о 00:00, в західній традиції люди дають собі обіцянки (т.з. Resolutions). Найпоширеніші з них стосуються піклування про себе, а отже до них відносяться заняття спортом. Знайоме це і нам — нове життя завжди хочеться мати з понеділка, з нового року, з початку місяця. Так вже вийшло що люди люблять початки. Але ніщо так не мотивує дійсно почати займатись чимось, як спеціально до цього підготуватись. Тут на допомогу прийде чудовий принцип, який сформулював у назві науково-фантастичного роману визнаний класик Роберт А. Гайнлайн: «Є скафандр — є й готовність подорожувати». Звісно, що скафандр не потрібен для занять спортом, а от новий спортивний костюм (який аж приємно буде одягати), дійсно здатен умотивувати. Тим більше, що вибір сучасного спортивного одягу вражає різномаїттям і на сайті магазину Intertop можна сидіти і роздивлятись асортимент годинами. З цієї точки зору взяти собі дійсно якісний спортивний одяг, а не дешевий (який часто витримає значно менше занять спортом, ніж ви, але цим демотивуватиме перестати таки вас) — це інвестиція у власне самопочуття. А воно, повірте, коштує дорого.

Теж брендовий одяг

Один з істотних демотивуючих факторів для багатьох людей — це те, що спортивний одяг, зазвичай, не відноситься до ефектного одягу та може не стикуватись з усім іншим гардеробом. Чесно кажучи, і не повинен, але певний психологічний блок, якщо він є, можна подолати, придбавши брендовий спортивний одяг. Перше, що прийде багатьом людям на думку коли вони чують ці слова це, звісно, саме бренди на кшталт Nike, а на ринок давно зайшли такі бренди як, наприклад, Emporio Armani з лінійкою EA7. В такому спортивному одязі не соромно й на світський раут прийти (якщо, звісно, позвуть).

Крім того, на різний гаманець, чудові опції є від таких менш відомих брендів як:

  • Braska
  • DeFacto
  • Famo
  • ISSA Plus
  • Nova Vega
  • Trendyol
  • ZenWear

А от до чого їх підібрати, це вже залежить від вашого плану та вибору фізичної активності.

Плануємо рік

Один з методів дійсно змінитися за рік, це обрати якусь подію і готуватися до неї. Марафон чи змагання на кшталт Gorgany Race, про який розповідає наш PlayUA Road Trip. Звісно, що спортивних подій великого масштабу в Україні поменшало через російське вторгнення, однак є і тут свій прихований плюс для вашої, конкретної мотивації — ті події, які залишились, нерідко збирають гарні гроші на ЗСУ та гуманітарні потреби, тож ваша маленька спортивна пригода, якою б вона не була, може стати ще й внеском в Перемогу.

Індивідуальність диктує індивідуальні потреби

Хоч би який бренд та стиль спортивного одягу ви вибрали, завжди слід пам’ятати про головне: власні потреби. Що саме зі спорту надихає особисто вас настільки, що ви готові бігти цим займатись? Зовсім не обов’язково це саме біг. Навіть якщо це прості вправи на кшталт присідань, чи довго ходити містом, насолоджуючись краєвидами (тільки не в повітряну тривогу, будь ласка!). Та хоч VR! Спойлер: це теж рахується.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Як обрати ідеальну ігрову консоль

Автор: PlayUA

steamdeck

Українці створили власний бренд кокпітів — Okuni Seats

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.okuni seats 3

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

Автор: Барлет Ярослав

steamworld heist 2

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Автор: Єрмаков Кірілл

Twilight Tails

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

image 2024 03 26 21 48 09

Відродження класичного турингу. Огляд першого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

5

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін