internet

Як перевірити швидкість інтернету: покрокова інструкція

Автор: PlayUA @playua

Без стабільного й швидкого інтернет підключення неможливо уявити повсякденне життя сучасної людини. Саме швидкість підключення безпосередньо впливає на продуктивність роботи, завантаження вебсторінок, стрімінгове відтворення відео й інші аспекти використання мережі. Щоб оцінити ефективність інтернет-з’єднання, виявити можливі проблеми й покращити якість зв’язку, можна самостійно перевірити швидкість інтернету. Зокрема, провайдер Мережа Ланет пропонує своїм абонентам зручний сервіс, за допомогою якого можна зробити це всього за декілька кліків.

Як легко та швидко виміряти швидкість інтернету

Щоб дізнатися, яка швидкість інтернету фактично надається провайдером, слід виконати такі прості кроки:

  1. Вибір сервісу для перевірки. Існує декілька популярних сервісів, які надають можливість безкоштовно здійснити визначення швидкості інтернету. Такими сервісами, зокрема, є: Speedtest.net, Fast.com, Ookla та інші. Більшість із них пропонують як вебверсії, так і мобільні додатки для перевірки швидкості з будь-якого пристрою.
  2. Підготовка до перевірки. Перш ніж розпочати перевірку швидкості інтернету спідтест, необхідно закрити всі програми й процеси, які використовують підключення до інтернету. Також слід переконатися, що пристрій підключений безпосередньо до маршрутизатора або модема за допомогою Ethernet-кабелю, а також закрити ті програми, які можуть впливати на швидкість доступу до мережі (торрент-клієнти або програми, які виконують оновлення в фоновому режимі). Всі ці дії допоможуть уникнути спотворення результатів перевірки.
  3. Здійснення перевірки. Відкрийте той сервіс для перевірки швидкості інтернету, який ви вибрали, та натисніть на кнопку «Почати тест». Зазвичай процес тестування займає лише декілька секунд. Після його завершення ви отримаєте результати, які дозволять оцінити ефективність інтернет-з’єднання. Слід пам’ятати, що результати перевірки можуть коливатися залежно від багатьох факторів, як-от час доби, завантаженість мережі, якість обладнання тощо.

Абоненти інтернет-провайдера Мережа Ланет можуть здійснити перевірку швидкості підключення безпосередньо на сайті компанії. Для цього потрібно лише зайти на відповідну сторінку сайту й слідувати розміщеним на ній підказкам.

Як підключити дійсно швидкий інтернет для будь-яких потреб

Якщо швидкість доступу до мережі є для вас визначальним критерієм, ви можете віддати перевагу Мережі Ланет. Вона є визнаним лідером за швидкістю інтернету, про що свідчать відповідні результати досліджень міжнародних компаній. Надійному провайдерові вдається зберігати першість понад десять років поспіль, а під час війни цей показник є особливо важливим.

Мережа Ланет пропонує не лише високошвидкісний інтернет, а й інші переваги, як-от великий вибір тарифних планів за доступною вартістю, доступ до кращих українських і зарубіжних телеканалів, найвищу якість послуг, можливість вигідно та зручно придбати потрібне телекомунікаційне обладнання, професійну цілодобову техпідтримку тощо.

Для підключення інтернету та детальної консультації звертайтеся за вказаними контактами:
м. Київ, просп. Берестейський (Перемоги), 95
[email protected]
(044) 500-03-03

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

Автор: Зімін Антон

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

grounded

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.bitlook virtual drift 3

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Автор: Владислав Папідоха

Helldivers 2

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Автор: Єрмаков Кірілл

Space Killer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: