Як правильно демонтувати кондиціонер спліт-системи? #ҐеймериТежЛюди

Під час демонтажу кондиціонера потрібно дотримуватися правил безпеки і робити все послідовно. Кондиціонери — це обладнання, яке можна зустріти практично в будь-якому будинку. Вони допомагають підтримувати помірну температуру в приміщеннях незалежно від погоди на вулиці. І, як і будь-яке інше обладнання, вони періодично потребують демонтажу.

Що може стати причиною демонтажу?

Найчастіше спліт-систему доводиться демонтувати через поломки кондиціонера. Обладнання може віджити свій термін або ж в ньому може згоріти якась деталь: в будь-якому випадку кондиціонер доведеться знімати. Трохи рідше можна зустріти випадки, коли кондиціонер вирішили перемістити з одного місця на інше. Іноді також необхідно відремонтувати фасад будинку — для цього кондиціонер теж можуть зняти, а потім поставити на те саме місце.

Які інструменти будуть потрібні?

  • рожковий/гаєчний ключ (як правило на 13)
  • набір торцевих ключів (краще з трещіткою)
  • два розвідних ключа
  • бокорізи
  • викрутка (хрестова)
  • труборіз
  • набір шестигранних шліці (шестигранники)
  • шуруповерт
  • манометричний колектор

Як правильно демонтувати кондиціонер спліт-системи?

Обидва блоки кондиціонера з’єднуються мідним контуром, по якому проходить фреон. Перше завдання при демонтажі — зберегти цей фреон в системі. Якщо ви відразу відкрутите гайки, то фреон і масло під тиском вирвуться назовні і кондиціонер доведеться знову заправляти. Однак майстри можуть поступово перекривати контур за допомогою послідовних запусків кондиціонера. В цьому випадку спліт-система збереже більше половини фреону.

Після збору фреону необхідно демонтувати трасу. Мідні труби треба від’єднати від блоків, зрізавши їх труборізом. Коли прийде час монтувати кондиціонер на трасу, потрібно буде развальцювати трубки, щоб з’єднання були герметичними.

Перед тим як знімати з кронштейнів зовнішній блок, треба заздалегідь закріпивши його на канатах страховки, щоб він не впав вниз. Після цього демонтувати блок всередині приміщення. Всі отвори в стінах потрібно загерметизувати, щоб в них не потрапив бруд, волога, птахи. Теж саме треба зробити і з отворами у внутрішньому та зовнішньому блоках. Після проведення всіх робіт залишається тільки заново монтувати блоки на місце.

Де краще замовити спліт-систему?

Придбати якісні спліт-системи можна в інтернет-магазині Венкон. Правильно підібрана система кондиціонування довгий час прослужить без поломок, забезпечуючи необхідний температурний режим в приміщенні. І пам’ятайте, що #ҐеймериТежЛюди

Читайте також

“Президентський кортеж”. Як в Києві організували незвичний тест-драйв DS 7 Crossback

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

Maxxter TEO MAX

#ҐеймериТежЛюди. Огляд штучної новорічної ялинки

#ҐеймериТежЛюди. Огляд штучної новорічної ялинки

Отримайте Titan Souls у Steam безкоштовно і назавжди

Titan Souls

Ігрова адаптація Avatar від Ubisoft вийде у 2022 році

Avatar: Frontiers of Pandora

Оголошено переможців премії Української кіноакадемії “Золота Дзиґа 2021”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: