Як придбати Game Pass на ПК в Україні? (2023)

Наступне відео

Children of the Sun, Tales of Kenzera: Zau, Stellar Blade — Порадник Ґеймера: Квітень 2024

stellar blade

Як придбати Game Pass на ПК в Україні офіційно? (березень 2023 року)

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Game Pass тепер офіційно доступний і в Україні! Починаючи з 28 лютого 2023 року, усі українські ПК-гравці з операційними системами Windows 10 та 11 можуть зареєструватися у програмі Xbox Insider та отримати можливість придбати Game Pass всього за 4 гривні. Така ціна зумовлена тим, що Microsoft лише тестує можливість покупки у нашому регіоні. Коли прев’ю-період завершиться, ціна Game Pass на ПК в Україні становитиме приблизно 200 гривень. Та давайте перейдемо до найцікавішого… Як же українцям отримати доступ до цієї гігантської бібліотеки ігор?

Для початку вам потрібно пересвідчитися, що на вашому ПК встановлені останні оновлення Windows, а в пункті налаштувань “Час і мова” виставлено саме регіон “Україна”. Якщо вказана інша країна, тоді, вочевидь, її потрібно змінити.

Для покупки Game Pass необхідний акаунт Microsoft, який слугуватиме вашим профілем для всіх продуктів компанії, зокрема Xbox. Якщо якимось магічним чином у вас його досі немає, тоді тицьніть сюди. Створіть новий профіль. Це займе декілька хвилин, за які вам необхідно використати власний емейл, придумати пароль та пройти найскладніший етап — не запороти перевірку на робота. Також не забудьте підтвердити електронну пошту кодом, який надійде при реєстрації. Вітаємо, технічно ви вже частинка сімейства Microsoft. Втім, для встановлення ігор потрібно зробити ще декілька важливих дій.

В останніх версіях Windows 10 та 11 додаток Xbox на ПК уже встановлений за замовчуванням. Якщо його у вас все ж нема, тоді просто завантажте цю програму безкоштовно з Microsoft Store. Після того, як ви запуститите його, не гайте часу та одразу увійдіть у свій профіль, натиснувши відповідний пункт меню у лівому верхньому куті. Для входу потрібно буде ввести логін та пароль акаунта Microsoft. Того самого, який ви реєстрували мить тому. Після декількох секунд очікування, ви зможете обрати власний неповторний ігровий теґ та аватар. Не забудьте підтвердити нікнейм, щоби кнопка “Створити акаунт” стала активною.

На жаль, одразу придбати Game Pass не вдасться. Потрібно ще зареєструватися в програмі Xbox Insider. Для цього знову відкрийте меню у лівому верхньому куті додатка Xbox на ПК та виберіть однойменний пункт. Він запропонує завантажити окрему програму Xbox Insider. Не зволікайте та підтвердіть запуск цієї дії через Microsoft Store. Після встановлення одразу ж запустіть програму та прийміть умови її використання. У першому ж пункті Announcements ви побачите декілька сповіщень, зокрема PC Game Pass Preview. Клікніть на цей пункт та підтвердіть, що ви бажаєте випробувати прев’ю ігрової підписки з допомогою кнопки “Go!”

Не закривайте програму Xbox Insider одразу. Щоби купити Game Pass за 4 гривні натисніть “Перейти до магазину”. Так ви автоматично потрапите на сторінку оплати. Якщо у вас відображатимуться не згадані 4 гривні, а якась інша сума чи валюта, тоді перевірте регіон вашої Windows та акаунту Microsoft. Як ми вже вказували на початку, вони повинні бути українськими. Коли розгорнеться невеличке віконечко, вам потрібно буде додати відповідний спосіб оплати. Очевидно, що зараз можна використовувати лише карти українських банків. Уважно заповніть всю необхідну інформацію, зокрема адресу проживання.

УВАГА! Якщо ви використовуєте “Приватбанк” і після реєстрації платіжної карти побачили відмову при оплаті, тоді перейдіть сюди та з допомогою форми на цій сторінці, розблокуйте подібні транзакції. На диво, банк може вважати покупку Game Pass ризикованим переказом. Після розблокування платежів спробуйте заплатити за підписку ще раз. Цього разу проблем не має бути.

Вітаємо! Тепер ви можете використовувати всі переваги Game Pass на повну! Десятки ексклюзивів Microsoft та її внутрішніх студій, ігри з EA Play та круті проєкти, які щомісячно поповнюють бібліотеку, тепер можна встановлювати на ПК без обмежень. Нагадаємо ще раз: після завершення прев’ю-періоду, ціна підписки становитиме приблизно 200 гривень. Приємно гри та вітаємо у спільноті Широкого Філа.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Автор: Єрмаков Кірілл

Twilight Tails

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

image 2024 03 26 21 48 09

Відродження класичного турингу. Огляд першого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

5

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін

Виклики та рішення для каркасного будівництва в холодних кліматичних умовах

Автор: PlayUA

house 01 01

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

Автор: Барлет Ярослав

The Rogue Prince of Persia

Нове випробування. Як пройшов перший етап KMAMK Рorsche Supercup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

10 цікавинок, які можна знайти тільки в Metal Gear Solid

Автор: PlayUA

Metal Gear Solid