Як придбати Game Pass на ПК в Україні? (2023)

Наступне відео

Русня шантажує творців S.T.A.L.K.E.R. 2. Але марно — #PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Як придбати Game Pass на ПК в Україні офіційно? (березень 2023 року)

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Game Pass тепер офіційно доступний і в Україні! Починаючи з 28 лютого 2023 року, усі українські ПК-гравці з операційними системами Windows 10 та 11 можуть зареєструватися у програмі Xbox Insider та отримати можливість придбати Game Pass всього за 4 гривні. Така ціна зумовлена тим, що Microsoft лише тестує можливість покупки у нашому регіоні. Коли прев’ю-період завершиться, ціна Game Pass на ПК в Україні становитиме приблизно 200 гривень. Та давайте перейдемо до найцікавішого… Як же українцям отримати доступ до цієї гігантської бібліотеки ігор?

Для початку вам потрібно пересвідчитися, що на вашому ПК встановлені останні оновлення Windows, а в пункті налаштувань “Час і мова” виставлено саме регіон “Україна”. Якщо вказана інша країна, тоді, вочевидь, її потрібно змінити.

Для покупки Game Pass необхідний акаунт Microsoft, який слугуватиме вашим профілем для всіх продуктів компанії, зокрема Xbox. Якщо якимось магічним чином у вас його досі немає, тоді тицьніть сюди. Створіть новий профіль. Це займе декілька хвилин, за які вам необхідно використати власний емейл, придумати пароль та пройти найскладніший етап — не запороти перевірку на робота. Також не забудьте підтвердити електронну пошту кодом, який надійде при реєстрації. Вітаємо, технічно ви вже частинка сімейства Microsoft. Втім, для встановлення ігор потрібно зробити ще декілька важливих дій.

В останніх версіях Windows 10 та 11 додаток Xbox на ПК уже встановлений за замовчуванням. Якщо його у вас все ж нема, тоді просто завантажте цю програму безкоштовно з Microsoft Store. Після того, як ви запуститите його, не гайте часу та одразу увійдіть у свій профіль, натиснувши відповідний пункт меню у лівому верхньому куті. Для входу потрібно буде ввести логін та пароль акаунта Microsoft. Того самого, який ви реєстрували мить тому. Після декількох секунд очікування, ви зможете обрати власний неповторний ігровий теґ та аватар. Не забудьте підтвердити нікнейм, щоби кнопка “Створити акаунт” стала активною.

На жаль, одразу придбати Game Pass не вдасться. Потрібно ще зареєструватися в програмі Xbox Insider. Для цього знову відкрийте меню у лівому верхньому куті додатка Xbox на ПК та виберіть однойменний пункт. Він запропонує завантажити окрему програму Xbox Insider. Не зволікайте та підтвердіть запуск цієї дії через Microsoft Store. Після встановлення одразу ж запустіть програму та прийміть умови її використання. У першому ж пункті Announcements ви побачите декілька сповіщень, зокрема PC Game Pass Preview. Клікніть на цей пункт та підтвердіть, що ви бажаєте випробувати прев’ю ігрової підписки з допомогою кнопки “Go!”

Не закривайте програму Xbox Insider одразу. Щоби купити Game Pass за 4 гривні натисніть “Перейти до магазину”. Так ви автоматично потрапите на сторінку оплати. Якщо у вас відображатимуться не згадані 4 гривні, а якась інша сума чи валюта, тоді перевірте регіон вашої Windows та акаунту Microsoft. Як ми вже вказували на початку, вони повинні бути українськими. Коли розгорнеться невеличке віконечко, вам потрібно буде додати відповідний спосіб оплати. Очевидно, що зараз можна використовувати лише карти українських банків. Уважно заповніть всю необхідну інформацію, зокрема адресу проживання.

УВАГА! Якщо ви використовуєте “Приватбанк” і після реєстрації платіжної карти побачили відмову при оплаті, тоді перейдіть сюди та з допомогою форми на цій сторінці, розблокуйте подібні транзакції. На диво, банк може вважати покупку Game Pass ризикованим переказом. Після розблокування платежів спробуйте заплатити за підписку ще раз. Цього разу проблем не має бути.

Вітаємо! Тепер ви можете використовувати всі переваги Game Pass на повну! Десятки ексклюзивів Microsoft та її внутрішніх студій, ігри з EA Play та круті проєкти, які щомісячно поповнюють бібліотеку, тепер можна встановлювати на ПК без обмежень. Нагадаємо ще раз: після завершення прев’ю-періоду, ціна підписки становитиме приблизно 200 гривень. Приємно гри та вітаємо у спільноті Широкого Філа.

Останні статті

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: PlayUA

Total War Shogun 2

Буде гірше. Чому «Шалений Макс: Дорога гніву» актуальний для нас, як ніколи

Автор: Олег Куліков

Mad Max: Fury Road / Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Підбірка вдалих альтернатив Vampire Survivors, що вийдуть незабаром!

Автор: PlayUA

Yet Another Zombie Survivors

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Автор: Євгеній Сусло

Cities Skylines 2

Українська студія ByOwls розробила VR-гру Rival Rides

Автор: PlayUA

Rival Rides

Від Nioh до Wo Long: Еволюція найкращого Souls-like

Автор: PlayUA

Wo Long Fallen Dynasty

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: