video production 02

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA @playua

Відеореклама є ефективним інструментом для збільшення продажів. Це підтверджують чимало досліджень. Зокрема, статистика компанії Facebook свідчить, що рекламні ролики генерують майже на 60% більше кліків, ніж зображення.

Водночас існує проблема захоплення уваги аудиторії, тому необхідно продукувати цікавий контент. А щоб за допомогою відео змотивувати користувачів ще й купити ваш продукт, треба використовувати спеціальні методи. Як створити рекламні ролики, що продають, розповімо далі.

Принципи виробництва відеоконтенту, який збільшує продажі

Щоб створити ролик, який привертатиме увагу потенційних клієнтів і стимулюватиме їх до покупки, дотримуйтеся таких порад:

 1. Вивчіть цільову аудиторію та її потреби. Визначте, що саме приверне увагу потенційних покупців і які вони мають болі – причини, що змушуватимуть придбати ваш продукт.
 2. Врахуйте особливості платформи для розміщення відео. Реклама для соцмереж має бути короткою, оскільки користувачі швидко прокручують стрічку. Водночас для YouTube контент може бути довшим і деталізованішим.
 3. Акцентуйте на унікальності й перевагах. Підкресліть УТП товару чи послуги. Покажіть, як саме ваш продукт допоможе розвʼязати проблеми потенційних клієнтів.
 4. Створіть емоційний зв’язок. Використовуйте емоції, щоб сформувати зв’язок із глядачем. А ще застосовуйте принципи сторітелінгу, оскільки історії здатні викликати емпатію.
 5. Спонукайте до дії. Завершіть ролик яскравим і чітким call to action. Наприклад, запропонуйте глядачам зробити покупку відразу після перегляду й отримати за це додаткову знижку.

Памʼятайте, що успішний рекламний ролик вимагає творчості. Експериментуйте, прислухайтеся до аудиторії та відстежуйте тренди в маркетинговій індустрії. А ще не нехтуйте якістю зображення та звуку. Якщо ж у вас немає необхідної техніки й навичок, залучайте до процесу професіоналів.

Де можна замовити рекламу

Створення відеоролика передбачає:

 • розробку креативної концепції;
 • підготовку сценарію;
 • здійснення розкадрування;
 • процес фільмування;
 • монтаж відзнятого матеріалу;
 • постпродакшн.

Якщо у вас немає на це часу або не вистачає вмінь, радимо звертатися до студій зі створення відеореклами. Однією з таких є LANET PRODUCTION. Члени команди мають відповідний досвід і компетенції. Продакш студія створює медіаконтент високої якості. Щоб дізнатися ціну виготовлення рекламного ролика й замовити послугу, звертайтеся до менеджерів LANET PRODUCTION.

Контакти:
м. Київ, просп. Берестейський, 107
[email protected]
+380930902782

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

День дебютів. Огляд другого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

3

Як обрати ідеальну ігрову консоль

Автор: PlayUA

steamdeck

Українці створили власний бренд кокпітів — Okuni Seats

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.okuni seats 3

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

Автор: Барлет Ярослав

steamworld heist 2

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

Тяжкі будні єнотів — Інтерв’ю з розробником української гри Twilight Tails

Автор: Єрмаков Кірілл

Twilight Tails

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Автор: Андрій Присяжний

image 2024 03 26 21 48 09

Відродження класичного турингу. Огляд першого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

5