web analytics

Як Take-Two поховала розробників Kerbal Space Program 2

Дату релізу космосиму Kerbal Space Program 2 було перенесено з цього року на осінь наступного у зв’язку зі зміною розробників. Журналіст Джейсон Шраєр вирішив дізнатися що ж сталося. З’ясувалося, що виною усьому егоїстична поведінка видавця.

Take-Two Interactive доручили розробку гри незалежній ігротворчій студії Star Theory. Розробники одразу серйозно взялися до роботи, адже цей контракт був практично єдиним джерелом заробітку для них.

І все ніби було непогано, проектом були задоволені як фанати, так і видавець разом sз розробником. Коли друга частина Kerbal Space Program була у розробці вже більше двох років, Take-Two вирішили викупити Star Theory, але ті їм відмовили. Ігротворців не влаштовували запропоновані їм умови.

Тоді Take-Two Interactive поступили доволі підло: відкликали контракт на розробку гри і запропонували розробникам робочі місця у своїй новій дочірній студії під назвою Intercept Games, якій якраз-таки і доручили продовжити створення Kerbal Space Program 2.

Після такого неочікуваного повороту Star Theory організувала термінові збори, де розробникам повідомили, що у компанії ще залишилися деякі кошти і у них є шанси залишитися на плаву. Частина ігротворців не побачила світлого майбутнього студії і покинула її. Таким чином Star Theory втратили приблизно третину штату, враховуючи деяких людей, які займали ключові посади.

Усі, хто залишилися почали придумувати ідеї для ігор та клепати прототипи, аби потім знайти зацікавлених інвесторів. Можливо, таким чином компанія би вижила, але на заваді став коронавірус. GDC 2020, на яку розробники так сподівалися, було скасовано, а видавці вирішили не розкидуватися грошима у такій ситуації. Надію було втрачено, Star Theory довелося остаточно припинити свою діяльність 4 березня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two закриває дві студії

kerbal

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two