Як Take-Two поховала розробників Kerbal Space Program 2

Дату релізу космосиму Kerbal Space Program 2 було перенесено з цього року на осінь наступного у зв’язку зі зміною розробників. Журналіст Джейсон Шраєр вирішив дізнатися що ж сталося. З’ясувалося, що виною усьому егоїстична поведінка видавця.

Take-Two Interactive доручили розробку гри незалежній ігротворчій студії Star Theory. Розробники одразу серйозно взялися до роботи, адже цей контракт був практично єдиним джерелом заробітку для них.

І все ніби було непогано, проектом були задоволені як фанати, так і видавець разом sз розробником. Коли друга частина Kerbal Space Program була у розробці вже більше двох років, Take-Two вирішили викупити Star Theory, але ті їм відмовили. Ігротворців не влаштовували запропоновані їм умови.

Тоді Take-Two Interactive поступили доволі підло: відкликали контракт на розробку гри і запропонували розробникам робочі місця у своїй новій дочірній студії під назвою Intercept Games, якій якраз-таки і доручили продовжити створення Kerbal Space Program 2.

Після такого неочікуваного повороту Star Theory організувала термінові збори, де розробникам повідомили, що у компанії ще залишилися деякі кошти і у них є шанси залишитися на плаву. Частина ігротворців не побачила світлого майбутнього студії і покинула її. Таким чином Star Theory втратили приблизно третину штату, враховуючи деяких людей, які займали ключові посади.

Усі, хто залишилися почали придумувати ідеї для ігор та клепати прототипи, аби потім знайти зацікавлених інвесторів. Можливо, таким чином компанія би вижила, але на заваді став коронавірус. GDC 2020, на яку розробники так сподівалися, було скасовано, а видавці вирішили не розкидуватися грошима у такій ситуації. Надію було втрачено, Star Theory довелося остаточно припинити свою діяльність 4 березня.

Читайте також

Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

the outer worlds

Kerbal Space Program 2 перенесли знову. Цього разу на 2023 рік

Kerbal Space Program

Netflix анонсувала фільм по BioShock

netflix

Take-Two Interactive придбали розробників FarmVille за 12,7 млрд $

farmville

id Software подала судовий позов за використання слова “doom”

Take-Two Interactive закрили проєкт гри від Hangar 13, який вартував $53M

Take-Two змусили чітерів у GTA Online зайнятися благодійністю

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: