Як Take-Two поховала розробників Kerbal Space Program 2

Дату релізу космосиму Kerbal Space Program 2 було перенесено з цього року на осінь наступного у зв’язку зі зміною розробників. Журналіст Джейсон Шраєр вирішив дізнатися що ж сталося. З’ясувалося, що виною усьому егоїстична поведінка видавця.

Take-Two Interactive доручили розробку гри незалежній ігротворчій студії Star Theory. Розробники одразу серйозно взялися до роботи, адже цей контракт був практично єдиним джерелом заробітку для них.

І все ніби було непогано, проектом були задоволені як фанати, так і видавець разом sз розробником. Коли друга частина Kerbal Space Program була у розробці вже більше двох років, Take-Two вирішили викупити Star Theory, але ті їм відмовили. Ігротворців не влаштовували запропоновані їм умови.

Тоді Take-Two Interactive поступили доволі підло: відкликали контракт на розробку гри і запропонували розробникам робочі місця у своїй новій дочірній студії під назвою Intercept Games, якій якраз-таки і доручили продовжити створення Kerbal Space Program 2.

Після такого неочікуваного повороту Star Theory організувала термінові збори, де розробникам повідомили, що у компанії ще залишилися деякі кошти і у них є шанси залишитися на плаву. Частина ігротворців не побачила світлого майбутнього студії і покинула її. Таким чином Star Theory втратили приблизно третину штату, враховуючи деяких людей, які займали ключові посади.

Усі, хто залишилися почали придумувати ідеї для ігор та клепати прототипи, аби потім знайти зацікавлених інвесторів. Можливо, таким чином компанія би вижила, але на заваді став коронавірус. GDC 2020, на яку розробники так сподівалися, було скасовано, а видавці вирішили не розкидуватися грошима у такій ситуації. Надію було втрачено, Star Theory довелося остаточно припинити свою діяльність 4 березня.

Читайте також

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Take-Two Interactive хочуть купити Codemasters за майже 1 мільярд доларів

dirt-5

Kerbal Space Program 2 знову перенесли. Знову на рік

Kerbal Space Program 2

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

grand theft auto iv gta 4

Голова Take-Two Interactive розкритикував Google Stadia

google stadia

[ОНОВЛЕНО] GTA VI вийде у 2023 році?

Take-Two планують випустити 93 гри за 5 років

Take-Two Interactive

Kerbal Space Program 2 змінила розробника

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: