«Як тільки, так одразу» — Obsidian хочуть створити новий Fallout

В інтерв’ю до 25-річчя серії Fallout, голова Obsidian Ферґюс Уркгарт підтвердив, що зараз у студії не працюють над новим Fallout, але поділився великим бажанням розробників узятися за створення нової гри в цій франшизі:

Звичайно, якби у нас колись була можливість зробити ще один Fallout, ми б його зробили. Питання навіть не в тому, чи зробили б ми його, питання лише в тому, коли у нас з’явиться така можливість. У якийсь момент ми почнемо перебирати, над чим працювати далі, і я був би вражений, якби нового Fallout не було в цьому списку. Я завжди казав, що перед тим, як повісити свій капелюх на гачок, я сподіваюся зробити хоча б ще один Fallout.

Нагадуємо, у 2010 році автори Pillars of Eternity і The Outer Worlds випустили Fallout: New Vegas, яка, попри вкрай важкий технічний стан на релізі, отримала високі оцінки від критиків та прийшлася до душі багатьом гравцям.

У лютому цього року відомий інсайдер, Джеф Ґрабб повідомив про те, що Microsoft зацікавлені в розробці Fallout: New Vegas 2, оскільки у компанії очікують від сиквелу шалений успіх. Але зараз Obsidian Entertainment дуже зайняті: наприкінці вересня вони випустили фінальне оновлення для виживастика Grounded, 15 листопада відбудеться реліз рольової гри Pentiment, а далі студія буде активно працювати над Avowed — ролівкою від першої особи у всесвіті Pillars of Eternity.

Автор: Олексій Куликівський

Читайте також

Встигніть отримати Fallout 1, Fallout 2 та Fallout Tactics цілком безкоштовно

fallout

Спільнота працює над українською локалізацією найглобальнішої модифікації до Fallout 4

Fallout 4

У Fallout 76 можна грати безкоштовно до 11 жовтня

Fallout 76

Grounded виходить з дочасного доступу

Obsidian назвала дату релізу Pentiment

capsule 616x353

Ось як виглядатиме силова броня в екранізації Fallout

Fallout 76

Оповідач: Fallout – Супермутанти | Історія світу Fallout (Добродушні)

storyteller logo s1 e2

Bethesda взяла до себе на роботу розробників Fallout: London

fallout london

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: