Як жити у фільмі Веса Андерсона? Підкаже путівник!

“Жити як в кіно” — це вдалий вираз, щоб описати 2020 рік, хоч і не з хорошої сторони. У той час, як чимало з нас опинилися у напруженому трилері чи фільмі-катастрофі, хотілося б чогось більш життєствердного.

Саме тут на поміч може прийти путівник, що вийшов 20 жовтня — Accidentally Wes Anderson. Фільми Веса Андерсона зазвичай вирізняються своєрідною художньою постановкою: яскраві кольори, симетрія, поєднання реальних локацій з мініатюрами й  декораціями тощо. Саме таких принципів дотримається путівник, та з одним суттєвим “але” — усі локації у ньому справжні. Користуючись книгою, їх можна знайти під час подорожей. Видання вмістило добірку місцин майже зі всього світу, тож на 368 сторінках точно знайдеться щось, до чого можна доїхати у буремні часи локдауну. А в окремих випадках і можливість знайдеться: до 18 грудня 2020 р. на сайті Omaze проходить благодійна лотерея, учасники якої мають змогу виграти подорож-екскурсію до Парижу від автора книги, Воллі Ковала, $2000 та примірник видання з автографом Веса Андерсона.

Сам режисер, до речі, не лише дозволив використати своє ім’я у назві проекту, а й написав передмову до книги. У фірмовий стиль Андерсона, який старанно оминає “заїжджені” пам’ятки архітектури, вписується й те, що більшу частину  представлених у книзі локацій важко назвати широко відомими. У фільмі “Родина Тененбаумів” (The Royal Tenenbaums) актори спеціально стояли в кадрі так, щоб закривати собою всесвітньо відому Статую Свободи.

Замовити “Випадково Вес Андерсон” можна на Amazon. Воллі Ковал доклав особливих зусиль зі свого боку, щоб це стосувалося майже будь-якої країни світу. Коштує путівник $28.49, але це друкований формат, у той час як версія для електронних книжок і інших девайсів вартує $16.99. Втім, досить велику кількість місцин подивитись можна і на офіційному веб-сайті проекту, який стартував як популярні Інстаґрам-акаунт і сабреддіт.

Читайте також

Справжній “Вовк із Волл-стріт” підтримав Reddit у ситуації з GameStop

За мотивами “битви Reddit і Волл-стріт” знімуть аж два фільми та напишуть книгу

Як ентузіасти з Reddit перемогли Волл-стріт: повна історія “афери століття”

Офіційний мерч Assassin’s Creed українського виробництва вже у продажу! А ще його можна буде виграти в нашому конкурсі

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

Розігруємо ключ Batman: Arkham Origins

Розігруємо артбуки Світ гри Ghost of Tsushima та Світ гри Death Stranding

Найкрасивіший арт-бук: Світ Гри Ghost of Tsushima (OLDboi)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: