Як жити у фільмі Веса Андерсона? Підкаже путівник!

“Жити як в кіно” — це вдалий вираз, щоб описати 2020 рік, хоч і не з хорошої сторони. У той час, як чимало з нас опинилися у напруженому трилері чи фільмі-катастрофі, хотілося б чогось більш життєствердного.

Саме тут на поміч може прийти путівник, що вийшов 20 жовтня — Accidentally Wes Anderson. Фільми Веса Андерсона зазвичай вирізняються своєрідною художньою постановкою: яскраві кольори, симетрія, поєднання реальних локацій з мініатюрами й  декораціями тощо. Саме таких принципів дотримається путівник, та з одним суттєвим “але” — усі локації у ньому справжні. Користуючись книгою, їх можна знайти під час подорожей. Видання вмістило добірку місцин майже зі всього світу, тож на 368 сторінках точно знайдеться щось, до чого можна доїхати у буремні часи локдауну. А в окремих випадках і можливість знайдеться: до 18 грудня 2020 р. на сайті Omaze проходить благодійна лотерея, учасники якої мають змогу виграти подорож-екскурсію до Парижу від автора книги, Воллі Ковала, $2000 та примірник видання з автографом Веса Андерсона.

Сам режисер, до речі, не лише дозволив використати своє ім’я у назві проекту, а й написав передмову до книги. У фірмовий стиль Андерсона, який старанно оминає “заїжджені” пам’ятки архітектури, вписується й те, що більшу частину  представлених у книзі локацій важко назвати широко відомими. У фільмі “Родина Тененбаумів” (The Royal Tenenbaums) актори спеціально стояли в кадрі так, щоб закривати собою всесвітньо відому Статую Свободи.

Замовити “Випадково Вес Андерсон” можна на Amazon. Воллі Ковал доклав особливих зусиль зі свого боку, щоб це стосувалося майже будь-якої країни світу. Коштує путівник $28.49, але це друкований формат, у той час як версія для електронних книжок і інших девайсів вартує $16.99. Втім, досить велику кількість місцин подивитись можна і на офіційному веб-сайті проекту, який стартував як популярні Інстаґрам-акаунт і сабреддіт.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Moving Out, Worms W.M.D. та Gord стали частиною набору від Humble Bundle

p.ua.team17 main

Придбайте новий набір від Humble Bundle, який змусить гравця кричати

p.ua.spring sreams humble

Чутки: Цього тижня в Discord зʼявиться реклама

discord

Благодійний турнір Dota With Ukraine запрошує на реєстрацію

Muerta Dota 2

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV3 + РОЗІГРАШ

acer nitro xv272u review 02

Стрім переодягання Game Boy Advance та РОЗІГРАШ за донати

Game Boy Advance

«Our Brightest Days Are Yet To Come» — музика надії та світла від українського композитора

1«our brightest days are yet to come» main