Як зміняться режими гри в Hitman 3?

У своєму блозі розробники Io Interactive поділилися подробицями ігрових режимів нового Hitman. Щось додали, щось змінили, а щось і зовсім забрали.

Кампанія

Нічого надзвичайного. Вам знову доведеться подорожувати локаціями, виконуючи  вбивчі завдання. За словами розробників, ця частина закінчує сюжет трилогії World of Assassination.

Elusive Targets

Режим із двох попередніх частин, де вам необхідно самим знайти жертву за коротким описом і розробити план ліквідації. На це давали 48 годин реального часу. У Hitman 3 процес дещо змінять, як саме — розкажуть згодом.

Contracts Mode

Контракти на вбивства, які створюють користувачі. Проте, якщо самі захочете розробити договір, майте на увазі — для початку необхідно пройти його самому.

Escalations

Ті ж контракти, проте з особливими умовами, додатковими завданнями та складнощами (наприклад, більше камер на локації та обмежене маскування).

Sniper Assassin

Режим, де вам дають снайперську гвинтівку, та просять виконати ряд завдань, які не обмежені тільки знешкодженням цілі. На жаль, у Hitman 3 робити це можна буде лише самому — кооперативний режим, присутній у другій частині, прибрали.

До того ж, сервери Sniper Assassin у Hitman 2 закриють ще до виходу продовження. Те ж саме станеться і з Ghost Mode. Його не додадуть до третьої,  а також приберуть із другої частини. Проте розробники не планують повністю відмовлятися від мультиплеєру, просто подана механіка виявилася не звосім вдалою, тож доведеться вигадати щось краще.

Більше подробиць обіцяють розповісти під час трансляції 31 серпня. Сама ж гра вийде в січні 2021 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Microsoft розглядала купівлю SEGA, Remedy i Paradox

ms + sega

Стрім Hitman: Freelancer

Hitman: Freelancer

Трилогію Hitman об’єднають в одну гру — World of Assassination

Hitman

Що ви очікуєте від Gamescom?

Hitman 3 отримає першу додаткову мапу у вигляді безкоштовного доповнення

Hitman 3

У липні Hitman 3 отримає нову мапу. А от з режимом Freelancer не встигають

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

ГРА РОКУ 2021 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2021 | PlayUA Game Awards