Як зміняться режими гри в Hitman 3?

У своєму блозі розробники Io Interactive поділилися подробицями ігрових режимів нового Hitman. Щось додали, щось змінили, а щось і зовсім забрали.

Кампанія

Нічого надзвичайного. Вам знову доведеться подорожувати локаціями, виконуючи  вбивчі завдання. За словами розробників, ця частина закінчує сюжет трилогії World of Assassination.

Elusive Targets

Режим із двох попередніх частин, де вам необхідно самим знайти жертву за коротким описом і розробити план ліквідації. На це давали 48 годин реального часу. У Hitman 3 процес дещо змінять, як саме — розкажуть згодом.

Contracts Mode

Контракти на вбивства, які створюють користувачі. Проте, якщо самі захочете розробити договір, майте на увазі — для початку необхідно пройти його самому.

Escalations

Ті ж контракти, проте з особливими умовами, додатковими завданнями та складнощами (наприклад, більше камер на локації та обмежене маскування).

Sniper Assassin

Режим, де вам дають снайперську гвинтівку, та просять виконати ряд завдань, які не обмежені тільки знешкодженням цілі. На жаль, у Hitman 3 робити це можна буде лише самому — кооперативний режим, присутній у другій частині, прибрали.

До того ж, сервери Sniper Assassin у Hitman 2 закриють ще до виходу продовження. Те ж саме станеться і з Ghost Mode. Його не додадуть до третьої,  а також приберуть із другої частини. Проте розробники не планують повністю відмовлятися від мультиплеєру, просто подана механіка виявилася не звосім вдалою, тож доведеться вигадати щось краще.

Більше подробиць обіцяють розповісти під час трансляції 31 серпня. Сама ж гра вийде в січні 2021 року.

Читайте також

Freedom Fighters повернулася до крамниць! Але це не ремастер

Freedom Fighters

Hitman III буде тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store

Hitman III, Hitman 3

Увесь перший сезон HITMAN віддають безкоштовно. ВСТИГНІТЬ ЗАБРАТИ

Hitman 3 офіційно підтверджено, але Hitman 2 ще святкує

Огляд Hitman 2 — Майстер на всі руки

Hitman 2

IO Interactive змінює лого і переїжджає в нову студію

IO Interactive думає над ремастером Hitman: Blood Money

Hitman у реальному житті

Популярне