Яка гра була першою у вашому Steam?

Цього тижня працівники Valve вирішили потішити нас… ні-ні, не черговим розпродажем, а чимось геть протилежним. “Весняне прибирання” спонукає не купувати нові ігри, а навпаки запустити щось із того, що ви понатягали за десятки попередніх розпродажів чи за безцінь хапнули на Humble Bundle. Звісно, причепом сюди йдуть звичні значки, смайлики, тощо, але важливий сам факт: за стільки-то часу ми отримали не черговий розпродаж, а якусь активність! Нам знову повернули присмак розваг на кшталт літньої лотереї, вуглинок чи ексклюзивних тематичних ачівок, де треба не лише бездумно витрачати гроші, а й бавитися в те, що купуєш. Віу-віу!

А останнє зі 6 завдань “Весняного прибирання” — суцільна милота! “Зіграйте у першу гру, яку ви додали до свого акаунта Steam”. Далеко не всі, хто вже давно користується сервісом, пам’ятають свою першу гру — на щастя, для цього передбачена підказка. Хай там як, але сам оцей момент, оця змога згадати самісінький початок існування своєї ігротеки Steam багато чого вартий.

Скажімо, моїм Steam-первістком була Call of Duty: Modern Warfrare 2, придбана з моєї першої вчительської зарплатні. Після цієї гри я півтора роки не міг дивитися бойовики, а ще почав повільно і впевнено вбивати пірата в собі.

А яка гра була першою у вашому Steam? Гайда ділитися спогадами.

Читайте також

Оновлено: Коротко про нове [Подкаст]

Dota 2

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Valve випадково показали свій стрімінговий сервіс, Steam.tv

Steam.TV

Названі фільми-претенденти на “Оскар 2019” від України

Глюк у Twitch: ваші старі повідомлення вже не такі й приватні

Twitch

Суд у США визнав незаконним використання чіт-програм у GTA V

GTA Online

Fortnite немає у Google Play, що робити? — Інструкція від PlayUA

Fortnite Android

Огляд фільму «Місія неможлива: Фолаут»

Місія неможлива: Фолаут / Mission: Impossible - Fallout (2018)

Популярне

error: Сорян