Яка гра була першою у вашому Steam?

Цього тижня працівники Valve вирішили потішити нас… ні-ні, не черговим розпродажем, а чимось геть протилежним. “Весняне прибирання” спонукає не купувати нові ігри, а навпаки запустити щось із того, що ви понатягали за десятки попередніх розпродажів чи за безцінь хапнули на Humble Bundle. Звісно, причепом сюди йдуть звичні значки, смайлики, тощо, але важливий сам факт: за стільки-то часу ми отримали не черговий розпродаж, а якусь активність! Нам знову повернули присмак розваг на кшталт літньої лотереї, вуглинок чи ексклюзивних тематичних ачівок, де треба не лише бездумно витрачати гроші, а й бавитися в те, що купуєш. Віу-віу!

А останнє зі 6 завдань “Весняного прибирання” — суцільна милота! “Зіграйте у першу гру, яку ви додали до свого акаунта Steam”. Далеко не всі, хто вже давно користується сервісом, пам’ятають свою першу гру — на щастя, для цього передбачена підказка. Хай там як, але сам оцей момент, оця змога згадати самісінький початок існування своєї ігротеки Steam багато чого вартий.

Скажімо, моїм Steam-первістком була Call of Duty: Modern Warfrare 2, придбана з моєї першої вчительської зарплатні. Після цієї гри я півтора роки не міг дивитися бойовики, а ще почав повільно і впевнено вбивати пірата в собі.

А яка гра була першою у вашому Steam? Гайда ділитися спогадами.

Читайте також

Професійного гравця CS:GO спіймали на шахрайстві посеред турніру

Counter-Strike: Global Offensive

ROG Delta – чітке звучання для впевненої перемоги

ROG Delta gaming headset-1

Огляд Marvel’s Spider-Man

Marvel's Spider-man

Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

World of Tanks

Чутки: На Reddit злили сюжет трейлеру Месників 4

Avengers

Повний крос-плей у Rocket League з’явиться наступного року

Rocket League

Сите життя Obsidian — PlayNews #344

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Зима уже близько, а UniCon&Game Expo ще ближче!

UniCon&Game Expo

Популярне