Яка гра була першою у вашому Steam?

Цього тижня працівники Valve вирішили потішити нас… ні-ні, не черговим розпродажем, а чимось геть протилежним. “Весняне прибирання” спонукає не купувати нові ігри, а навпаки запустити щось із того, що ви понатягали за десятки попередніх розпродажів чи за безцінь хапнули на Humble Bundle. Звісно, причепом сюди йдуть звичні значки, смайлики, тощо, але важливий сам факт: за стільки-то часу ми отримали не черговий розпродаж, а якусь активність! Нам знову повернули присмак розваг на кшталт літньої лотереї, вуглинок чи ексклюзивних тематичних ачівок, де треба не лише бездумно витрачати гроші, а й бавитися в те, що купуєш. Віу-віу!

А останнє зі 6 завдань “Весняного прибирання” — суцільна милота! “Зіграйте у першу гру, яку ви додали до свого акаунта Steam”. Далеко не всі, хто вже давно користується сервісом, пам’ятають свою першу гру — на щастя, для цього передбачена підказка. Хай там як, але сам оцей момент, оця змога згадати самісінький початок існування своєї ігротеки Steam багато чого вартий.

Скажімо, моїм Steam-первістком була Call of Duty: Modern Warfrare 2, придбана з моєї першої вчительської зарплатні. Після цієї гри я півтора роки не міг дивитися бойовики, а ще почав повільно і впевнено вбивати пірата в собі.

А яка гра була першою у вашому Steam? Гайда ділитися спогадами.

Читайте також

Valkyria Chronicles 4 у вересні вийде на ПК

Acer продовжує дивувати своїми новинками

Acer

Перероджена платформа DrakeMoon забезпечить вас іграми за невелику ціну

DrakeMoon

Lenovo представляє нові моделі ігрових ноутбуків: Legion Y730 та Y530

Lenovo Legion C530

50 млн. проданих копій і 400 млн. гравців: чим ще похизується PUBG?

Анонсували нову гру із серії Tales

Tales of Berseria

Українська настільна гра «Туманний острів» нарешті побачила світ

Туманний острів

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Популярне