Яка відеоігрова екранізація розчарувала вас найбільше?

Останнім часом новин про майбутні відеоігрові екранізації тільки більшає. Майже щотижня виринають новини про майбутній серіал по The Last of Us, плани екранізувати God of War та сумнівні результати серіалу по Halo. І якось так повелося, що вони частіше засмучують фанів відповідних франшиз, ніж приносять радість.

Мене складно засмутити невдалою новинкою. За роки споживання різного медіаконтенту, я виробив звичку не будувати надміру високих чи низьких очікувань. Тож з одного боку рідко страждаю від провалів очікуваних релізів, з іншого все рідше буваю приємно здивований проєктами, які вийшли кращими, ніж того очікували. Втім, так було не завжди. Коли я був суттєво молодшим і уже фанатів від франшизи Hitman, то випадково дізнався що за нею існує фільм. Ох, з яким нетерпінням я тоді його качав і переганяв у формат, який змогла б зчитати моя тодішня PSP. Рівень мого напруження тоді можна було порівняти лиш з рівнем розчарування після перегляду. Адже спільного з франшизою у фільму було мізер. Більше я на таке не ведуся.


А яка відеоігрова екранізація розчарувала вас найбільше?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Брати Супер Маріо в кіно» отримають продовження у 2026 році

Mario

Оновлена Hitman: Blood Money вийде на iOS, Android та Nintendo Switch

hitman blood money

Фільм про братів Супер Маріо досягнув супер позначки

Super Mario Bros. Movie

Фільм “Брати Супер Маріо в кіно” продовжує бити рекорди третій тиждень поспіль

Брати Супер Маріо

Мультфільм «Брати Супер Маріо в кіно» б’є рекорди у перший вікенд кінопрокату

mario 1675462543009 e1679053959836

Dead by Daylight отримає втілення на великому екрані

Dead by Daylight

Стрім Hitman: Freelancer

Hitman: Freelancer

Трилогію Hitman об’єднають в одну гру — World of Assassination

Hitman