web analytics

Якою буде музика у Fallout 4?

Fallout4_Trailer_City_1315x315

Музика в іграх серії Fallout завжди відігравала значну роль. Нова Fallout 4, схоже, не стане виключенням. Ба більше, ігрових треків у четвертій номерній частині буде втричі більше, ніж у Fallout 3. А щоб ми могли налаштуватись на потрібний лад, розробники вирішили вже розказати нам, якою буде музика у Fallout 4.

Левова її частка пройнята ностальгією, що чудово підкреслюватиме атмосферу втрати колишнього спокійного життя — до катастрофи. З іншої сторони буде і музика, яка надихає до нових звершень, спонукує усвідомити, що не все ще втрачено і у майбутньому буде краще, ніж зараз. Нікуди не дінуться і веселі композиції із раннього рок-н-ролу, під які сутички ближнього бою набуватимуть іншого характеру.

Для запису п’яти треків розробники запросили колишню суперзірку Лінду Картер (так, це та, що зіграла Чудо-жінку), яка тепер має власну групу та роз’їжджає по гастролям. Цікаво, що Bethesda давно співпрацює з Ліндою. Як і в минулих частинах серії, так і в цій, вона озвучує одного з персонажів гри. Просто тепер, крім озвучки, вона подарувала грі свої пісні, які написані спеціально для проекту. Ось одна з них:

Усі треки розділені по радіостанціям, кожна з яких характеризується певним настроєм. Обрати будь-яку з них та поринути у світ якісної музики нам дозволять 10 листопада, коли й відбудеться реліз гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

fallout tes

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored

Starfield отримає оновлені інтерфейси та 60 FPS на Xbox Series уже в травні

starfield