Якщо ви колись хотіли керувати своєю фабрикою, то Smart Factory Tycoon: Beginnings саме для вас

5 січня відбувся реліз Smart Factory Tycoon: Beginnings, безкоштовної версії Smart Factory Tycoon, гри, де гравці можуть власноруч побудувати свою розумну фабрику.

У Smart Factory Tycoon: Beginnings ви можете з нуля створити власну фабрику, наповнивши її різними роботами та механізмами, які допомагатимуть вам у тому, аби зробити своє діло прибутковим. Тут вам доведеться спланувати всі етапи виробництва, проводити різноманітні дослідження нових технологій та, врешті-решт, стати справжнім магнатом.

У грі є різноманітні машини та механізми, які можуть створювати найрізноманітніші продукти на ринку. Ви зможете їх замовляти в різних конфігураціях та кольорах, а тоді спостерігати, як їх доставляють вам чи то на повітряній кулі, чи то скинуть парашутом, чи просто відправлять кораблем. Звичайно ж, ці машини можна буде розвивати та прокачувати, а ще й покращувати різними деталями, як от на кшталт сонячна панель.

Але звичайно ж машини це ще далеко не все. Спершу вам треба буде купувати матеріали для виготовлення своєї продукції. І вибирати треба найякісніше! А потім лише розвивати та покращувати якість власних продуктів, їх термін придатності, тощо. І вже тоді це все продавати.

Не варто забувати й про загальну економіку. Рано чи пізно ви почнете тратити занадто багато коштів на оплату рахунків за світло, і тоді, можливо, ви прийдете до того, щоб встановити сонячні панелі. Загалом, за фінансами тут слідкувати треба уважно, щоб раптово не збанкрутувати.

Але збанкротувати вам грозить лише у грі, адже сама Smart Factory Tycoon: Beginnings цілком безкоштовна. Тому, якщо вам цікаві симулятори керування ресурсами чи подібні жанри, то сміливо залітайте у гру від Turquoise Revival Games. А якщо дуже сподобається, то перейдете вже на «дорослу», платну версію.

Читайте також

Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Rainbow Six Siege

Понад півмільйона людей придбало Evil Dead: The Game за перших 5 днів з моменту релізу

Evil Dead: The Game

У Rainbow Six Siege зʼявився бандл по Yakuza

Rainbow Six Siege Yakuza

Мінцифри домовилося, що Xbox вийде на український ринок та отримає українську локалізацію

microsoft support for ukraine

FaZe перемогли NAVI у фіналі турніру PGL Major Antwerp 2022 з CS:GO

PGL Major Antwerp 2022

Творці Machinarium та Samorost анонсували свій наступний проєкт

Phonopolis

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: