Яку гру ви купляли більш як один раз?

У безкінечному вирі релізів часом так і хочеться грюкнути дверима перед носом новинок і залишитися в зоні комфорту зі старими добре знайомими проєктами. Часом ми не втримуємося і на розпродажі купляємо якусь гру повторно для нової платформи, щоб пограти при нагоді й там. Часом нам тихенько підсовують ремастер і ми без тями від щастя біжимо його купляти аби пограти з крутішими текстурками і дрібкою нового контенту.

У мене таке постійно відбувається з іграми серії Hitman. Люблю їх страшенно і рідко втримуюся аби по розпродажах не придбати якусь з частин для однієї з доступних мені платформ. Якби випустили на Nintendo Switch, то певне що й там би придбав і пішов у двадцяте перепроходити. Адже це знакові ігри-головоломки в пісочниці з вбивчим головним героєм. Втім, не тільки Hitman у мене є на більш як одній платформ.


А які ігри ви купляли більш як один раз?

Владислав Папідоха

  • Тут ще питання в тому, чи рахується гра придбаною двічі, якщо перший раз це була покупка неліцензійного самопального диску в нульових (коли інакше було ніяк).

    Якщо так, то такими іграми для мене є Cars The Videogame, Cars: Mater-National, Stronghold 2, Neighbors from Hell (обидві гри), а також ігри серії GTA від III до IV.

    Якщо ні, то тоді це хіба що доповнення StarCraft II: Legacy of The Void, за яке хитрозаді блізи вирішили заломити ціну втричі з міркувань, що це "одразу повноцінна базова гра з доступом до ладера без попередніх доповнень" — оскільки попередні доповнення WoL та HoTS в мене вже були придбані, то, виходить, більшість з грошей за LoTV було заплачено за базову мультиплеєрну гру, яку я по факту й так придбав раніше.

    • я піратки не рахував. банально вже і не пам'ятаю, що там було

  • Тут ще питання в тому, чи рахується гра придбаною двічі, якщо перший раз це була покупка неліцензійного самопального диску в нульових (коли інакше було ніяк).

    Якщо так, то такими іграми для мене є Cars The Videogame, Cars: Mater-National, Stronghold 2, Neighbors from Hell (обидві гри), а також ігри серії GTA від III до IV.

    Якщо ні, то тоді це хіба що доповнення StarCraft II: Legacy of The Void, за яке хитрозаді блізи вирішили заломити ціну втричі з міркувань, що це "одразу повноцінна базова гра з доступом до ладера без попередніх доповнень" — оскільки попередні доповнення WoL та HoTS в мене вже були придбані, то, виходить, більшість з грошей за LoTV було заплачено за базову мультиплеєрну гру, яку я по факту й так придбав раніше.

  • Morrowind
    Oblivion
    Skyrim
    TES:O
    Witcher 1, 2
    Limbo
    Dead Cels
    ME все крім Андромеди
    Dead Space
    Gothic всі частини
    Planescape: Torment: Enhanced Edition
    Pillars of Eternity
    XCOM

  • Dragon Age Origins − в steam і gog, бо раніше в стімі не було ultimate версії.
    Saints Row 2 − в steam і gog - бо порт для пк неоптимізований шматок лайна, який не хоче нормально працювати.
    TES: Oblivion − спочатку придбав в gog, а згодом в steam для колекції.

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

42 хвилини

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

1 годину

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

3 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

4 години

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

1 день

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

1 день

This website uses cookies.