Yakuza Kiwami 2 вийде у Steam 9 травня

Напружена кримінальна драма, відірвані на всю голову побічні квести, смачні обіди, караоке та двобої чоловіків у дорогих костюмах — ось цими штуками підкорює серія Yakuza. ПК-аудиторія вже встигла отримати Yakuza 0 та рімейк першої частини, тому поява у Steam інших частин серії залишалася питанням часу. І от компанія Sega сьогодні підтвердила, що Yakuza Kiwami 2 вийде у Steam 9 травня.

На відміну від двох попередніх ігор, рімейк другої частини зроблений на оновленій версії Dragon Engine, тому нічні квартали Осаки виглядатимуть ще соковитіше, розправи над ворогами стануть кривавішими, а екрани завантаження траплятимуться значно рідше. До всього, рімейк відрізнятиметься від оригіналу ще й наявністю міні-гри з управління кабаре (знайомої вам по Yakuza 0) та невеличкою кампанією за Ґоро Маджіму.

Коштуватиме гра цього разу 539 гривень, що є доволі таки адекватною ціною для гри такого рівня якості та з купою різноманітного контенту. Ну і звісно ж, ми всіляко її рекомендуємо Yakuza Kiwami 2 зараз — звісно, з нульовою частиною їй не зрівнятись, проте вона колосально краща за перевидання першої частини.

Читайте також

Sega захоплює західний світ із колекцією перевидань Yakuza

Yakuza Remastered Collection

Адвокат Якудзи. Огляд Judgment

Judgment

Шутер по Warhammer 40 000? Дайте два! — PlayNews #366

Elite Dangerous

Виходу Yakuza Kiwami 2 на Заході слід очікувати у серпні

Yakuza Kiwami 2

Порадник ґеймера: Грудень 2017

Okami HD

Новий трейлер Shenmue 3 демонструє один день із життя Рьо Хадзукі

Shenmue

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Iron Harvest: керувати стімпанковими мехами пустять восени 2020 року

Iron Harvest

Популярне