Yakuza: Like a Dragon вийде в листопаді

Компанія SEGA ніколи не приховувала свого бажання поширювати серію Yakuza на всіх можливих платформах, і впродовж останніх років активно знайомила зі серією власників ПК та Xbox. Аж ось нарешті сьома частина серії, Yakuza: Like a Dragon, дійшла до справді важливого й переломного моменту — англійська версія гри вийде одночасно на всіх платформах. І станеться це 13 листопада.

Yakuza: Like a Dragon недарма немає сімки в назві, бо це цілком нова сторінка в історії серії. Незворушного Казуму Кірю замінив куди жвавіший і дотепніший Ічібан Касуґа, замість вуличок Камурочо нас чекає не менш ретельно відтворений район Йокогами, а традиційний для серії beat’em-up із крутими розправами замінила цілком стандартна покрокова партійна JRPG-боївка з тієї лише різницею, що “класи” тут стали “професіями”.

В усьому іншому це досі Yakuza — кримінальна драма, щедро приправлена сюжетними поворотами, карколомним екшеном… а ще розмаїттям побічних активностей та відбитими на всю голову сайд-квестами.

Замовити гру можна вже зараз, а на додачу до стандартного, гравцям запропонують кілька розширених видань із додатковими костюмами, піснями для караоке і класами-професіями для нашого бойового загону.

Читайте також

Караоке, картинг, корпорації — Стрім Yakuza: Like a Dragon

Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

Сумо, школа, збір сміття і… акціонери — які міні-ігри чекають нас у Yakuza 7

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

ПК-версія Yakuza: Like a Dragon вийде одночасно з консольною?

Yakuza: Like a Dragon

У Steam розпочався черговий розпродаж

Порадник ґеймера: Січень 2020

Yakuza: Like a Dragon

Sega захоплює західний світ із колекцією перевидань Yakuza

Yakuza Remastered Collection