Який бос з ігор From Software вимучив вас найбільше?

Студія From Software знае толк у хороших босах. У кожній з їхніх ігор знайдеться бодай декілька, що тріпали нерви усій спільноті, змушуючи годинами підбирати білд та тактику для чергової битви.

73 спроби у мене пішло на те, щоб прикінчити Орнштейна та Смауґа. Я подовгу бігав до них, щоб вчергове відлетіти від якоїсь з атак та піти ще раз. Між тим я підбирав білд з існуючих предметів. Коли зрозумів, що цього не достатньо — пішов ґрайндити рівні. А як зʼясував що мені бракує й цього, то знайшов більш підгожу зброю, максимально полегшив білд і врешті навчився грати від важкої дворучної зброї та швидких перекатів. У якийсь момент, мені здавалося що я ходжу до цього дуету, як на роботу. За ці 73 спроби я встиг піти, знайти і знищити Сіфа та дослідити усі закутки уже відвіданих раніше локацій. Десь після 50 спроб мені все ж вдалося прибрати одного з них. Ще за десяток спроб почав стабільно доходити до другої фази і аж ось. У якийсь момент я їх здолав. Стільки захвату й адреналіну у мене не викликав жоден бос опісля і певне саме тоді у мені остаточно закріпилася любов до проєктів From Software.


А який бос з ігор From Software вимучив найбільше вас?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Armored Core VI від From Software вийде в серпні [трейлер]

armored core 6

Elden Ring і Stray боротимуться за «Найкращий сценарій 2022»

Stray

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Elden Ring стала найкращою грою 2022 року за версією D.I.C.E. Awards

Elden Ring

Усі найголовніші анонси The Game Awards 2022

The Game Awards 2018

Розробники Dark Souls заробляють у півтора рази менше, ніж автори Persona

Сьогодні в Elden Ring з’являться PvP-арени

elden ring

Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: