Який клас персонажа ви обираєте найчастіше у іграх?

Мене відлякують ігри, що дають на вибір поза десять класів персонажа з можливістю гнучкої кастомізації його стартових вмінь та можливостей. Це своєрідна дитяча травма, з часів коли невдало створений персонаж у грі міг неймовірно ускладнити усе подальше проходження.

Тому найчастіше я тримаюся осторонь магів чи крадіїв та вибираю простіших воїнів, беру меча та йду кришити в капусту противників, не забуваючи закидати більшість очків розвитку в Силу. Особливо це рятує у більшості ігор From Software, де спроможності магів від разу до разу різняться і вибір цього класу може з рівною ймовірністю суттєво полегшити вам проходження або зробити його практично неможливим. Та, на противагу їм, ігри серії The Elder Scrolls певне моя єдина зона комфорту, де я можу відігравати вкрадливого спритника з луком та коротким мечем.


А який клас ви обираєте найчастіше в ролівках?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Владислав Папідоха

  • якщо є можливість гри магом, це завжди буде маг. навіть, якщо я знаю, що буду страждати, я оберу мага.

    є в мене пунктик, щоб пограти кимось, хто принципово неможливий ні сьогодні, ні у минулому

  • Для мене серія The Elder Scrolls це еталон. Бо я просто обожнюю безкласову систему яка не нав'язує ніякий прописаний на перед геймплей. Хочу, зараз бігаю з мечем, пізніше використовую магію і лук, тощо. А ось The Elder Scrolls Online сильно розчарувала саме своєю класовістю системи, де на релізі теж була дилема обрати клас для власного стилю гри і візуальної відповідності.
    Тому як на мене відмова від класів і передача всієї кастомізації в руки гравця це майбутнє РПГ ігор.

    • Це самообман. Чи можливо у Скайрімі зробити персонажа котрий вмів би зупиняти час? А воскрешати? А перетворюватися на дракона? Немає там стільки контенту щоб заявляти про безкласову систему, просто у грі всього один клас. І це бард у якого забрали можливість співати. У dnd тисячі заклинань, тисячі навиків, бо в них купа класів і кожному потрібно щось своє унікальне. У Скайрімі близько сотні заклинань, така кількість якраз і потрібна для одного класу. А чи не був би Скайрім краще якби окрім звичайного геймплею була б можливість зіграти чимось кардинально іншим? Вважаю, що так. І величезна купа модів каже про те що іншим людям теж хочеться чогось іншого у грі.
      Що, якщо підписати існуючий геймплей словом "бард" і створити ще десяток альтернативних способів для гри, з унікальними заклинаннями та навиками для кожного, чи стане гра гірше? Однозначно, ні, ми ж нічого не втрачаємо. То в чому ж перевага такої "безкласової системи"? А чи буде dnd краще якщо забрати з нього усі класи? Однозначно, ні, з'явиться ціла купа імбових комбінацій між навиками та/або заклинаннями, котрі і обмежуються класовою системою. Якщо хочете грати в повноцінну рпг з купою контенту то без класів ніяк.

  • Якщо є некромант - то тільки його! Якщо ні, то чаклуна або хіллера

  • Переважно обираю магів, бо теоретично дальність і різноманітність атак повинна давати тактичну перевагу часом знищуючи противника без вступу до безпосереднього контакту.

  • Хто сильніший того і вибираю. Частіше за все це хтось з магією, але бувають і вийнятки.

  • Зазвичай обираю розбійників, і якщо є така можливість, то проходжу через дипломатію

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

21 годину

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

22 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.