Який зв’язок між економікою та іграми?

18ixe9bvmh7rljpg

Нещодавно у сервісі збору статистики SteamSpy з’явилась нова цікава функція, яка дозволяє подивитися рівень популярності певного ігрового жанру та ігрових особливостей в окремій країні. Ми вирішили зібрати найцікавішу інформацію та поділитися з вами.

А розпочнемо з ігор, в яких протаґоністом виступає особа жіночої статі. Як можна побачити з картинки, найбільшими любителями головних героїнь — панянок, є ґеймери з Ісландії. Україна ж тут посідає передостанню сходинку — у середньому трохи більше, ніж половина акаунтів має одну гру, у якій головний герой представниця слабкої статі. Гірший показник лише у Філіппінах.

Screenshot_5

Що ж до умовно-безкоштовних ігор, то тут… як ви думаєте, хто лідирує? Уже згадані в попередньому абзаці філіппінці. У середньому там в кожному акаунті є три фрітуплейні гри, що присуджує філіппінським гравцям звання «Найбільших любителів халяви». Наша ненька не далеко відстала, що напрошує висновок, що Україні бракує платоспроможних ґеймерів.

Screenshot_6

Наостанок подивімося на жанр «Економічні ігри». Цікаво, що у такі ігри найбільше грають жителі країн з високим рівнем економічного стану (збіг? не думаю), тоді як серед аутсайдерів розташувались переважно небагаті країни, до числа яких належимо і ми. Висновок — українцям слід більше гратися у економічні ігри, аби колективно використати здобуті в цих іграх знання для підняття економіки власної країни! Адже, якщо більше людей знатимуть основи практичної економіки, якої можуть навчити ігри, то це, гляди, може стати одним із ключів вирішення, які позитивно вплинуть на економіку країни.

Screenshot_7

Які ваші думки стосовно цього?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Valve працює над створенням точніших інструментів, ніж SteamSpy

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Не надто вдалий запуск віртуальної реальності у Steam

Космічна кількість проданих ігор в Steam за серпень

PlayNews #187 — Microsoft, SteamSpy, GTA V…

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Larian Studios відкрили офіс у Варшаві

p.ua.larian Варшава

Фільм «Уявні друзі» зібрав 10 мільйонів доларів у перший день прокату

p.ua.Уявні друзі