Яким міг бути скасований ремастер GoldenEye 007 для Xbox?

У мережі з’явився двогодинний лонґплей скасованого ремастеру GoldenEye 007 який розробляла студія Rare для Xbox Live Arcade.

Відео опублікував на своєму YouTube-каналі Graslu00, блогер, головним зацікавленням якого є ігри про агента 007 та епохи N64. Гру запущено на емуляторі в 4К та 60 к/с, а наприкінці запису продемонстровано 30 хвилин багатокористувацького режиму.

Оригінальна GoldenEye 007, за мотивами однойменного фільму, з’явилася в далекому 1997 році для консолі Nintendo 64, напередодні його кінематографічного сиквелу — Tomorrow Never Dies. Попри низькі очікування вона отримала схвалення в критиків та чималий успіх у гравців і продалася накладом у 8 мільйонів копій. Роком пізніше, в 1998 вона отримала нагороду BAFTA Interactive Entertainment Games Award, та 4 нагороди від Академії інтерактивних мистецтв та наук. GoldenEye 007 стала важливою грою в історії шутерів, завдяки тяжінню до реалістичного стилю, появи атмосферних однокористувацьких завдань, елементів стелсу та популяризації жанру на консолях.

У 2007 році Rare підготувала HD-ремастер для запуску на платформі Xbox Live Arcade, однак через суперечки стосовно авторських прав роботу було зупинено. Попри це у 2010 році з’явився повноцінний рімейк GoldenEye 007 для Nintendo Wii, а вже у 2011 ця ж версія, розроблена Eurocom та видана Activision, з’явилася у вигляді HD-порту на Xbox 360 та PlayStation 3 під назвою GoldenEye 007: Reloaded.

Слід також згадати й долю фанатського рімейку гри під назвою Goldeneye 25, у якій автори роблять спробу перенести GoldenEye 007 на рушій Unreal Engine 4 і планували встигнути до 25-тої річниці у 2022 році. У зв’язку з вимогою правовласників розробку довелося зупинити. Однак, замість того, аби поставити крапку в роботі, автори перетворили його на самостійну гру Project Ianus, що позбулася усіх згадок про агента 007, та окреслена як «новий шутер, натхненний класикою 90-х».

Читайте також

Microsoft почала тестування сімейного плану для Xbox Game Pass Ultimate

Game Pass

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Saints Row

На XBOX незабаром з’явиться Discord

discord on xbox

Гляньте як виглядатиме мапа нового доповнення для Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Xbox б’є рекорди в Японії

Xbox

Ретрострім Call of Duty 2

Call of Duty 2

Хмарний ґеймінг від Xbox тепер на телевізорах Samsung

Xbox

Стріляй по вампірах, думатимеш потім — Redfall [трейлер]

Redfall

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: