web analytics

Японця арештували за відео з грою Steins;Gate

Японська торгова асоціація СODA, що займається протидією піратству, повідомила, що вона змогла сприяти арешту японського громадянина із префектури Міяґі за публікацію робіт із використанням фрагментів серії візуальних новел Steins;Gate та кількох аніме-тайтлів.

Візуальна новела Steins;Gate розповідає про те, як складно змінювати минуле, щоб отримати очікувані наслідки у теперішньому. Подорожі у часі протагоніста Окабе Рінтеро трохи нагадують кіно «Ефект метелика» та першу частину Life is Strange (огляд). Більше того, за мотивами гри Steins;Gate було створено одноіменне аніме.

Арешт було здійснено, оскільки автор без згоди правовласників отримував дохід із робіт, що мали змонтовані фрагменти аніме Steins;Gate, Spy x Family та ігролад візуальної новели Steins;Gate: My Darling’s Embrace. Нюанс полягає у тому, що його роботи стисло переказували сюжет проєктів, щоб не доводилося купувати оригінал. Це є прикладом такого японського явища в youtube як «fast content», найближчим аналогом якого можна назвати так звані «ігрофільми». Імовірно, правовласники ще й керувалися думками, що як люди подивляться переказ візуальної новели в youtube, то чи стануть її купувати?

Хоч у нас тут явно порушення японського авторського права, але уявіть собі альтернативний всесвіт, де летсплей би вважався піратством. Що ви про таке думаєте?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Другий сезон Jujutsu Kaisen визнано найкращим аніме 2023 року

Jujutsu Kaisen

Японського ютубера посадили на 2 роки через ґеймплейне відео Steins;Gate

steins;gate my darling's embrace

Cyberpunk: Edgerunners визнано найкращим аніме 2022 року

Cyberpunk: Edgerunners

Найкраще цього року! Огляд аніме «Сім’я шпигуна»

spy x family

Steins;Gate зʼявиться у Steam восени

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Лише третина гравців в Elden Ring зможе почати доповнення Shadow of the Erdtree

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

RDR на ПК, Among us 2, Remnant 3 — Що знайшли в базі даних Epic Games Store?

Red Dead Redemption