«Єретик!»: тепер з Ілона Маска сміються фанати Warhammer 40000

Нещодавно Ілон Маск усього за 2 секунди розгнівав глядачів фіналу Valorant Champions, а тепер його активно висміює спільнота Warhammer 40000.

Причиною цього стало ім’я наймолодшого сина Ілона Маска, про існування якого світ дізнався нещодавно з матеріалів Волтера Айзексона, автора нової біографічної книги про мільярдера. Двох попередніх дітей від співачки Ґраймс звуть X Æ A-12 (або просто Х) і Екза Дарк Сайдрель (або ж Y). Третій же син отримав ім’я Техно Механікус, а скорочено його кличуть Тау.

Увагу спільноти найбільше привернуло слово «Механікус», бо хтось бодай у пів вуха чув про Warhammer 40000, ті відразу пов’язали два поняття. Адептус Механікус — це технократична організація, яка фактично володіє всіма технологіями Імперіуму. Про її техножерців є навіть однойменна тактична гра, яку шалено рекомендую уім шанувальникам жанру, незалежно від вашого ознайомлення з WH40K.

Тау — це не лише дев’ятнадцята літера грецького алфавіту, а також одна з рас Warhammer 40000.

І тут спільнота Warhammer 40000 вже не стримувала гноблення, відверто насміхаючись з Ілона Маска, адже той знову за своєю претензійністю лише показав власну некомпетентність (зовсім як у випадку зірваної спецоперації ЗСУ). Мовляв, за таку єресь оголосити б йому екстермінатус… але ми ж на Святій Террі, тому не вийде.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ілон Маск хоче зробити Twitter (X) платним для всіх користувачів

ілон маск

«Поверни Twitter»: Ілона Маска загнобили на Valorant Champions

sad elon

Ілон Маск помирився з Blizzard

elon musk

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!

Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Warhammer 40K

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Генрі Кавілл фанатіє від Total War: Warhammer 3

Генрі Кавілл

Warhammer: Vermintide 2 роздають безкоштовно у Steam

Warhammer: Vermintide 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: