Yes, Your Grace знову видніється на горизонті після року мовчанки

Yes, Your Grace, інді-гра, про яку нічого не було чути протягом року, повертається з новими деталями та приблизною датою релізу. 

Yes, Your Grace – текстова стратегічна гра, в якій вам доведеться бути королем: керувати казною, укріплювати армію, допомагати жителям королівства, і^ звичайно ж^ робити важливі рішення, які обов’язково матимуть наслідки. 

Коли гру лише почали розробляти, над нею працювали дві людини. Рафаль Брикс, дизайнер та сценарист, та ще одна людина, що відповідала за програмування. Однак, через деякий час, програміст покинув проект, і Рафаль залишився на одинці, ще й з фінансовими проблемами та неполадками у взаєминах з видавцем.

Брикс не мав грошей, щоб найняти програміста, а видавець постійно запевнював розробника, що допоможе. Та це залишалось лише словами. Рафаль, втративши віру у видавця, взявся за гру власноруч і почав вивчати програмування, паралельно працюючи фріланс-дизайнером.

В кінці 2018 року, Рафаль зміг знайти нового видавця, який дав змогу Бриксу працювати над грою весь час, не відволікаючись на додатковий заробіток. І ось зараз автор звернувся до всіх, хто підтримав його проект на Kickstarter, з повідомленням, що гра вийде на початку 2020-го року. На даний момент у Steam вже з’явилась сторінка гри, і запрацював сайт

Читайте також

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Among Us 2 скасовано. Розробники розвиватимуть оригінал на хвилі його успіху

among us

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Metal Gear Solid1-2 (та інша класика Konami) з’явились у GOG

HBO замовила серіал за мотивами “Загону самогубців”. У головній ролі — Джон Сіна!

Amazon анонсувала власний стрімінговий сервіс

Популярне