valhalla

Єспер Кюд напише музику для Assassin’s Creed Valhalla

Автор: Сергій Мельник @melsuser

З кожним днем розробники Assassin’s Creed Valhalla з компанії Ubisoft розповідають про гру все більше і більше. Сьогодні ми розповімо вам чергову порцію новин про наступну частину серії ігор про асасинів. Але перш ніж перейти до нових подробиць, ознайомтеся з нашим відео про гру, якщо ви не зробили цього раніше.

Оголошено композиторів проекту

Розпочнемо з офіційного анонсу композиторів, які працюють над музикою до гри. Їх усього три: Єспер Кюд, Сара Шахнер та Ейнар Селвік.

Єспер Кюд працював вже працював раніше над серією Assassin’s Creed, саме він написав неперевершений трек Ezio’s Family для другої частини, мелодія з якого стала однією з візитівок серії. Востаннє композитор працював на серією у 2011 році, і лише зараз повертається до неї.

Сара Шахнер писала музику для Assassin’s Creed Unity та Assassin’s Creed Origins, а також для Call of Duty: Infinite Warfare і Modern Warfare (2019).

Ейнар Селвік — норвезький композитор, який має також написати чудову музику для гри, адже саме він працював над саундтреком до серіалу “Вікінги”.

Повернення до витоків

Розробники звернули уваги на механіки, які подобалися гравцям у попередніх проектах серії. Деякі з них повернуть у Valhalla у покращеному вигляді.

Таким чином у нас знову з’явиться можливість вбивати ворогів з одного удару, користуючись скритим клинком. Нас запевнили, що ми отримаємо цю фірмову зброю майже на самому початку гри і швидко навчимося нею користуватися.

Також до серії повертається соціальний стелс. Ми знову зможемо ховатися у натовпах людей, але цього разу ігротворці врахували той факт, що велетенський вікінг доволі сильно виділяється на фоні звичайних людей.

Окрім цього повернуться й інші можливості з ранніх Assassin’s Creed, але які саме, нам поки не розповідають.

Інші відомості про стелс

В один прекрасний момент наш персонаж отримає капюшон, як у справжніх асасинів. Ви самі зможете його надягти та зняти у будь-який зручний для вас момент. Завдяки цій механіці буде легше залишатися непомітним та ховатися у натовпах.

Тепер головний герой може прикинутися мертвим. На жаль нам не розповіли у яких саме ситуаціях ми зможемо це робити і як на це реагуватимуть NPC, але звучить цікаво.

Окрім багатьох інших способів, ми зможемо відволікати ворогів за допомогою свого ручного ворона на ім’я Сюнін. Роль цього створіння у попередніх іграх серії виконував орел, але на відміну від нього, ворон матиме більше можливостей.

Останні статті

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Автор: Віталій Тарнавський

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Автор: Віталій Тарнавський

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Автор: Віталій Тарнавський

Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд The Talos Principle

Автор: PlayUA

The Talos Principle

Стімпанк, майбутнє і Nemesis: якими були скасовані ігри про Бетмена

Автор: PlayUA

Batman

Теорія: Багряна Відьма — справжній злодій серіалу «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision