valhalla

Єспер Кюд напише музику для Assassin’s Creed Valhalla

Автор: Сергій Мельник @melserok

З кожним днем розробники Assassin’s Creed Valhalla з компанії Ubisoft розповідають про гру все більше і більше. Сьогодні ми розповімо вам чергову порцію новин про наступну частину серії ігор про асасинів. Але перш ніж перейти до нових подробиць, ознайомтеся з нашим відео про гру, якщо ви не зробили цього раніше.

Оголошено композиторів проекту

Розпочнемо з офіційного анонсу композиторів, які працюють над музикою до гри. Їх усього три: Єспер Кюд, Сара Шахнер та Ейнар Селвік.

Єспер Кюд працював вже працював раніше над серією Assassin’s Creed, саме він написав неперевершений трек Ezio’s Family для другої частини, мелодія з якого стала однією з візитівок серії. Востаннє композитор працював на серією у 2011 році, і лише зараз повертається до неї.

Сара Шахнер писала музику для Assassin’s Creed Unity та Assassin’s Creed Origins, а також для Call of Duty: Infinite Warfare і Modern Warfare (2019).

Ейнар Селвік — норвезький композитор, який має також написати чудову музику для гри, адже саме він працював над саундтреком до серіалу “Вікінги”.

Повернення до витоків

Розробники звернули уваги на механіки, які подобалися гравцям у попередніх проектах серії. Деякі з них повернуть у Valhalla у покращеному вигляді.

Таким чином у нас знову з’явиться можливість вбивати ворогів з одного удару, користуючись скритим клинком. Нас запевнили, що ми отримаємо цю фірмову зброю майже на самому початку гри і швидко навчимося нею користуватися.

Також до серії повертається соціальний стелс. Ми знову зможемо ховатися у натовпах людей, але цього разу ігротворці врахували той факт, що велетенський вікінг доволі сильно виділяється на фоні звичайних людей.

Окрім цього повернуться й інші можливості з ранніх Assassin’s Creed, але які саме, нам поки не розповідають.

Інші відомості про стелс

В один прекрасний момент наш персонаж отримає капюшон, як у справжніх асасинів. Ви самі зможете його надягти та зняти у будь-який зручний для вас момент. Завдяки цій механіці буде легше залишатися непомітним та ховатися у натовпах.

Тепер головний герой може прикинутися мертвим. На жаль нам не розповіли у яких саме ситуаціях ми зможемо це робити і як на це реагуватимуть NPC, але звучить цікаво.

Окрім багатьох інших способів, ми зможемо відволікати ворогів за допомогою свого ручного ворона на ім’я Сюнін. Роль цього створіння у попередніх іграх серії виконував орел, але на відміну від нього, ворон матиме більше можливостей.

Останні статті

Bloodshot, X-O Manowar, Turok, Brittania. Купа безкоштовних коміксів від Valiant

Автор: Микола Єрьомін

Бажаєте бачити Netflix і Amazon українською? Час цьому посприяти!

Автор: Сергій Мельник

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

Автор: Зімін Антон

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

Автор: Віталій Тарнавський

5 причин подивитися серіал «Статеве виховання»

Автор: PlayUA

Статеве виховання / Sex Education

ТОП 5 ігор, які зараз можна придбати у Origin зі знижкою

Автор: Сергій Мельник

Усі трейлери, які показали на Inside Xbox

Автор: Сергій Мельник

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

Автор: Віталій Тарнавський