Єврокомісія оштрафувала Valve за регіональні обмеження. Valve подали апеляцію

Ще у 2017 році Єврокомісія почала розбиратися у питанні продажу ігор з прив’язкою до певних географічних регіонів у Steam, адже це порушує антимонопольний закон. Ось нещодавно було оголошено вердикт, згідно з яким було виписано чималі штрафи компанії Valve та п’яти видавцям: ZeniMax, Koch Media, Bandai Namco, Capcom, та Focus Home. Найменший штраф складає 340 тисяч євро, його отримали Bandai Namco, а от найвищий у Focus Home Interactive — 2,8 мільйона євро.

Усім, окрім Valve, знизили суму до сплати на 10%, а Capcom навіть на 15%. Компанію Ґейба звинувачують у тому, що вони відмовилися від співпраці, тому платитимуть повну суму. На що Valve відповіли, що протягом усього процесу допомагали Єврокомісії і надавали їм потрібні дані. Вони не вважають себе винними і добиватимуться оскарження штрафу.

Ще раніше власники Steam попереджали, що усунення регіональних цін може призвести до негативних наслідків не лише для сервісу, але й для гравців з розробниками, адже ціна на ігри таким чином може зрости у багатьох державах.

Читайте також

А ось і другий офіційний трейлер «Dota: Кров дракона»

Bandai Namco запустять власне шоу для демонстрації ігор

Bandai Namco

Netflix випустить аніме за мотивами Dota 2. Прем’єра — наприкінці березня

Steam нарешті отримав регіональну версію для Китаю

Steam China

І знову у Steam встановили новий рекордний онлайн

У Steam розпочався зимовий фестиваль демоверсій

Steam

Left 4 Dead 2 нарешті позбулася цензури у Німеччині

Left 4 Dead 2

Наступного місяця у Steam пройде черговий фестиваль демоверсій

Steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: