Юен Мак-Ґрегор повернеться до ролі Обі-Вана Кенобі в березні 2021… якщо щось не завадить. Пандемія, наприклад

В ефірі популярного британського ток-шоу The Graham Norton Show актор, Юен Мак-Ґрегор зізнався, що майбутній серіал про Обі-Вана Кенобі зі всесвіту “Зоряних війн” почне зйомки вже в березні 2021 року. Це, якщо звісно, нічого не завадить, бо всі ми знаємо як нелегко знімати у світі з пандемією коронавірусу COVID-19.

Актор також розповів, що чим ближче він до віку, у якому роль Обі-Вана започаткував Алек Ґінесс, то стає важче, але водночас цікавіше рухатись у цьому напрямку.

Серіал розповість про події, які відбуватимуться через вісім років після подій третього епізоду “Зоряних війн”. За режисуру серіалу візьметься Дебора Чоу, яка вже успішно виступала у цьому амплуа на першому “зоряному” успіху Disney+ — “Мандалорці” (The Mandalorian).

Зірка нещодавніх “Хижих пташок” і “Доктору Сну” встиг вже двічі повернутись до ролі у “сіквельній трилогії”, а саме сьомому і дев’ятому епізодах саги. У першому випадку розчути одну-єдину фразу у виконанні актора (заради якого він, тим не менш, приїзджав до студії звукозапису) можна лише в оригінальному англомовному варіанті фільму (та й то частково це архівний голос Алека Ґінесса). Про це на тому ж ток-шоу актор розповідав ще у 2016 році, де зізнався що запис голосу відбувся за два тижні до прем’єри фільму. До того фразу вже встиг записати актор Джеймс Арнольд Тейлор (який часто озвучує Обі-Вана в анімаційних появах і відеоіграх), але його варіант було забраковано з невідомих причин. Тейлор навряд сильно засмутився з цього приводу, бо він і так є актором додаткового озвучання на всіх трьох фільмах сіквельної трилогії.

Читайте також

Зоряні Війни Повертаються! Огляд на Star Wars Squadrons (OLDboi)

Як технології змінюють кіно. Хромакей вже у минулому? (ПанКарпан)

Нового “Аватара” відклали. І не лише його

Avatar

Мультсеріал у всесвіті “Зоряних воєн” випустять у 2021 році

Star Wars: The Bad Batch

Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Star Wars: Squadrons отримала нові подробиці

Star Wars: Squadrons

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Популярне