Ювілей “Козаків”: легендарному творінню GSC Game World — 20 років!

Здається тільки нещодавно ми всі вперше запускали “Козаків” на стареньких “пентіумах”, а серія он уже святкує своє 20-річчя! Творці легендарної франшизи, українська компанія GSC Game World, відмітили важливу дату святковим англомовним постом у Твіттері, де натякнули, що на третій частині 2016 року серія стратегій не закінчиться.

Які пригоди в нас були… Які ще чекають попереду!

Цікаво, що та сама Cossacks: European Wars 2001 року хоч і є першою офіційною грою відомих ігротворців, але не є їх першою грою в широком сенсі цього слова, бо нею була Warcraft 2000: Nuclear Epidemic. Останню багато людей досі помилково називає модом на WarCraft II, але не дивлячись на використані графічні елементи, рушій у неофіційного продовження легендарної гри від Blizzard був абсолютно оригінальний. Саме він невдовзі еволюціонував у “Козаків”. Увійшли туди також і напрацювання ще однієї подібної неофіційної гри, над якою працювали GSC — DoomCraft. На згадку про неї файл запуску Cossacks навіть називався dmcr.exe.

Більше про історію створення гри (і серії якій вона поклала початок) можна прочитати у нашій статті. Якщо ж після неї чи новини про ювілей вам закортить пограти у перших “Козаків”, знайти їх можна на Steam та у крамниці GOG.com. Втім, в останньому випадку лише в складі Cossacks Antology, куди також увійшли розширення Cossacks: The Art of War та Cossacks: Back to War.

Читайте також

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі Steam, або Що коїться з комунікацією розробників?

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли на грудень 2023 року

stalker 2

“Сільпо” в стилі S.T.A.L.K.E.R.: Репортаж з відкриття у Києві

Сільпо

Що є сенс встигнути взяти в останні дні літнього розпродажу на GOG?

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

stalker 2

Скасовано російську озвучку для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl!

S.T.A.L.K.E.R. 2

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: