З Middle-earth: Shadow of War приберуть мікроплатежі та контейнери

Вихід Middle-earth: Shadow of War стався незадовго до піку дискусій на тему мікроплатежів у іграх. Ця самітня гра, що танцювала довкола вражаючої системи Nemesis, також страждала від цієї болячки, через що і викликала нарікання з боку гравців. Ось минуло півроку з моменту виходу і розробники з Monolith Productions оголосили, що до кінця цього року гра позбудеться і мікроплатежів і контейнерів.

На форумі Middle-earth: Shadow of War анонсували вихід декількох оновлень до гри протягом цього року. Одним з них повинна стати переглянута система коробок з орками,  про що фанати просили мало не з моменту виходу гри. В основному посилалися на те, що контейнери шкодили системі Nemesis,  руйнуючи баланс сил і переповнюючи ігровий світ значимими орками. Дослухаючись до думки спільноти, видавець та студія-розробник прийняли рішення про припинення продажу внутрішньоігрового золота 8 травня (та ви усе ще зможете накопичувати його у грі та купляти скрині) і прибирання з гри його, контейнерів та ринку 17 липня.

Окрім змін до системи мікроплатежів, обіцяють зміни до кампанії Middle-earth: Shadow of War, що нестимуть додаткові елементи історії.

Читайте також

Middle-Earth: Shadow of Mordor втратить онлайн-функціонал

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Обираємо ігросервіс року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Огляд Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

Перші враження Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

Порадник ґеймера: Жовтень 2017

Assassin's Creed Origins

PlayNews #301 — The Division, Middle-earth: Shadow of War…

The Division

PlayNews #281 — Shadow of War, System Shock…

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: