З Roblox видалили Досвід про війну в Україні

Roblox — онлайн-платформа на якій кожен з вас може як створити свою власну гру, так і зіграти в ті, що були створені іншими користувачами. Усі ці проєкти платформа називає «Досвідами» (Experiences)

Нещодавно у Roblox створили досвід за мотивами війни в Україні, який назвали War on Larkiv: Ukraine. Його події розгорталися у ледь-ледь замаскованому Харкові, де гравцям пропонувалося обрати одну зі сторін конфлікту і «весело» повоювати між житлових будинків за кристалики. Ось опис з його сторінки на платформі:

Беріть зброю та обирайте свою сторону, щоб воювати у War on Larkiv: Ukraine!

Тяжкі бойові дії відбуваються прямо зараз у вигаданому місті Ларків. Війна у Ларкові заснована на вигаданій війні між силами UKRFOR та RUSFOR у 2023 році. Ларків — вигадане місто на півночі земель UKRFOR. У місті багато дорогоцінних ресурсів, у тому числі кристали та золото, і після місяців територіальних суперечок, RUSFOR вторгаються до Ларкова.

Втім, довго проіснувати War on Larkiv: Ukraine не вдалося. Незабаром після попадання завдяки алгоритмам на головну сторінку платформи, його запримітили журналісти BBC. Вони поскаржилися на цей контент у прямому зверненні до компанії та в межах 4 годин його видалили.

У War on Larkiv: Ukraine до моменту видалення встигло зіграти понад 90 тисяч гравців. У TikTok відео з ґеймплеєм встигли набрати понад 5 млн переглядів. Roblox заявила, що видалила Досвід у звʼязку з тим, що він не відповідає внутрішнім правилам платформи. Без конкретизації яким.

Автор: Олексій Куликівський

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці LittleBigPlanet створюють свою нову гру в повній творчій свободі

littlebigplanet

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Другу частину «Дюни» зняли на український об’єктив IronGlass MKll

Сергій Гальонкін приєднався до розробки конкурента Fortnite і Roblox

Everywhere Build A Rocket Boy

Щоденник убитого росіянами Володимира Вакуленка стане першою французькомовною книгою автора

“Робота в Росії несумісна зі стратегією Binance” — найбільша криптовалютна біржа в світі іде з РФ

На російсько-українській війні загинув актор і спортсмен Євген Світличний

ievhensvetlychnyi

Споглядати наближення Перемоги — соціальний проєкт WEBSPARK з автоматизації статистики втрат ворога

russianWarship.RIP