З’явилися ігроладні відео Attack on Titan

Учора для шанувальників всесвіту «На бій проти титанів» сталася добра новина: на YouTube-каналі Koei Tecmo з’явилися три ігроладні видива та три телевізійні ролики Attack on Titans.

Із відеороликів зрозуміло, що за основу взято оригінальну манґу і аніме-серіал. Будуть ті самі, улюблені персонажі, і пограти можна буде не лише за Ерена, а й за інших.

У викладених роликах показали лише одну локацію — місто за стінами, дуже схоже на місто із першоджерела. Невідомо, чи це єдина локація, але вона доволі простора, і в ній можна вільно пересуватися у будь-якому напрямку по вулицях і, завдяки спецмеханізмам, над дахами.

Показаний ігролад повністю зосереджений на боях із титанами (велетенськими людиноподібними потворами). Усі титани вбиваються однаково: треба завдати удару по вразливих місцях і прорубати шию нижче потилиці. За вправне і своєчасне виконання серії ударів по титану налічуються очки і видаються нагороди. Бої не виглядають аж надто швидкими, тому впорається будь-хто. Справді, хвилює те, що усі титани однакові за механікою, і такі бої можуть швидко набриднути.

Також не забуваємо про супертитана заввишки понад 50 метрів. Імовірно, це буде головний бос гри, і з ним доведеться битися якось по-особливому.

Є надія, що ігровий процес урізноманітниться іншими локаціями, і ми побачимо, наприклад, бої у лісах за стінами міста. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/KcQQ_Z4t2mY” autoplay=”no”] [iframe id=”https://www.youtube.com/embed/D2e3kG5befk” autoplay=”no”] [iframe id=”https://www.youtube.com/embed/p-T-9kF4j6E” autoplay=”no”]

Нагадаємо, що Attack on Titan вийде в лютому 2016 року та буде доступна на PlayStation 3, PlayStation 4 і PlayStation Vita.

Читайте також

State of Play у виконанні PlayUA

Cuphead скоро з’явиться на PS4?

Огляд без спойлерів – Ghost Of Tsushima (OLDboi)

Огляд Rocket Arena (OLDboi)

Саркастичний Огляд SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (OLDboi)

Що ми гратимемо у 2020 та 2021? PC Gaming Show, Summer Game Fest, Guerrilla Collective (OLDboi)

The Last Of Us Part 2. Чи справді все погано? ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ (OLDboi)

[ОНОВЛЕНО] Анонсовано Crash Bandicoot 4

Популярне