web analytics

З’явилися свіжі подробиці Hollow Knight: Silksong — і там поки все чудово

У останньому випуску журналу EDGE ключовою грою, яка потрапила на обкладинку, стала Hollow Knight: Silksong. Заодно розробники з Team Cherry розповіли читачам чимало нової цікавої інформації, а журналісти поділилися своїми враженнями від проходження перших рівнів.

Стало відомо, що світ гри став більш деталізованим, а оточення активніше реагуватиме на дії гравця, що неабияк грає на користь занурення. Та і самі локації будуть значно масштабнішими, ніж у попередній частині. А по складності гра буде приблизно така ж, як оригінал.

За сюжетом головній героїні потрібно дістатися цитаделі, здійснивши паломництво до вершини королівства. Більшість навичок, здобутих у оригінальній грі, головна героїня втратить. Вона зможе знову їх набути протягом гри разом з абсолютно новими вміннями. Втрату можливостей протагоністки пояснюють тим, що вона довго була поневолена у клітці. А ще окрім основного сюжету, Hollow Knight: Silksong матиме чимало побічних завдань, які вам даватимуть різні NPC.

Також у новій грі буде більше видів зброї, атак та ігроладних механік, пов’язаних з боями.

Нагадуємо, що нова Hollow Knight ще не має навіть приблизної дати виходу. Відомо лише, що завітає проект на ПК та Nintendo Switch. На інших платформах гра теж з’явиться, але через певний час після релізу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia

Найбажаніша гра в Steam, стратегія Manor Lords, побила новий рекорд

manor lords

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

Найвідоміші розробники інді-ігор проведуть спільну презентацію у квітні

triple i

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

Hollow Knight: Silksong подає ознаки життя

Hollow Knight: Silksong

Чекаєте Hollow Knight: Silksong? Зіграйте мод Pale Court

Hollow Knight Pale Court

Що показали на Xbox & Bethesda Game Show — частина 1

Redfall