З’явилися свіжі подробиці Hollow Knight: Silksong — і там поки все чудово

У останньому випуску журналу EDGE ключовою грою, яка потрапила на обкладинку, стала Hollow Knight: Silksong. Заодно розробники з Team Cherry розповіли читачам чимало нової цікавої інформації, а журналісти поділилися своїми враженнями від проходження перших рівнів.

Стало відомо, що світ гри став більш деталізованим, а оточення активніше реагуватиме на дії гравця, що неабияк грає на користь занурення. Та і самі локації будуть значно масштабнішими, ніж у попередній частині. А по складності гра буде приблизно така ж, як оригінал.

За сюжетом головній героїні потрібно дістатися цитаделі, здійснивши паломництво до вершини королівства. Більшість навичок, здобутих у оригінальній грі, головна героїня втратить. Вона зможе знову їх набути протягом гри разом з абсолютно новими вміннями. Втрату можливостей протагоністки пояснюють тим, що вона довго була поневолена у клітці. А ще окрім основного сюжету, Hollow Knight: Silksong матиме чимало побічних завдань, які вам даватимуть різні NPC.

Також у новій грі буде більше видів зброї, атак та ігроладних механік, пов’язаних з боями.

Нагадуємо, що нова Hollow Knight ще не має навіть приблизної дати виходу. Відомо лише, що завітає проект на ПК та Nintendo Switch. На інших платформах гра теж з’явиться, але через певний час після релізу.

Читайте також

Найкраща ігрова музика 2017

Найкраща ігрова музика 2017

Третє безплатне доповнення до Hollow Knight додасть новий режим гри

Hollow Knight

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо копійчану гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо оригінальну гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Відома дата виходу другого безкоштовного доповнення до Hollow Knight

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3