За мотивами “битви Reddit і Волл-стріт” знімуть аж два фільми та напишуть книгу

Підприємливі американці звикли кувати залізо, поки воно гаряче. Не встиг вщухнути гамір довкола того, як трейдери ентузіасти з форму Reddit вирішили врятувати мережу крамниць GameStop, а заодно й перейшли дорогу ділкам з Волл-стріт (ось ми тут розповіли про це докладніше), як уже знайшлися охочі монетизувати цю історію.

Письменник Бен Мезрич, автор книги “Мільярдери мимоволі” про засновників Facebook (саме на її основі Девід Фінчер зняв блискучу “Соціальну мережу”), уклав угоду з видавництвом про написання такої ж ґрунтової історії довкола r/WallStreetBets і GameStop. Що цікаво, Мезрич назвав прийдешню книгу “Антисоціальна мережа” — якраз на противагу стрічці Фінчера. Ще раз: книгу ще по суті навіть не почали писати і тим паче невідомо, коли вона вийде. Втім, це не спинило голлівудську кінокомпанію MGM, яка практично відразу викупила права на екранізацію ще не написаної “Антисоціальної мережі”.

І от зненацька Netflix і собі анонсував про намір зняти фільм про згадані події. Для цього компанія вже найняла Марка Боула, сценариста драм “Володар Бурі” (2008) та “Детройт”, а на головну роль запросили Ноя Сентінео, зірку стрічки “Усім хлопцям, яких я колись любила”.

Звісно, тема доволі гаряча й актуальна, але зважаючи на реалії кіновиробництва, є ризик, що згадані фільми або вийдуть тоді, коли про цю історію можуть забути, або не вийдуть узагалі. І тут не буде нічого дивного, адже це цілком типова ситуація — щороку прав на екранізації творів закуповують у кілька(десят) разів, ніж потім знімають стрічок.

Читайте також

70 анонсів і 145 зіркових гостей — ось що чекає нас на Netflix TUDUM

А оcь і перший трейлер аніме “Відьмак: Вовчий Кошмар”

У липні Netflix і CDPR влаштують “ВідьмаКон”

Антологія другого сорту: огляд серіалу «Любов, смерть і роботи» (2 сезон)

Любов, смерть і роботи (сезон 2) / Love, Death & Robots (season 2)

Стрім-обговорення антології “Любов, смерть і роботи” (2 сезон)

Cіднички в Mass Effect Legendary Edition та GameStop Stonks — #PlayNews

gamestop wolf of wall street

Справжній “Вовк із Волл-стріт” підтримав Reddit у ситуації з GameStop

Підсумки січня. Стрім-подкаст

Gamestop

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: