За тиждень Red Dead Online отримає оновлення “Криваві гроші”

Розробники з Rockstar Games продовжують розвивати багатокористувацьку Red Dead Online та поповнювати її новим контентом. Вже зовсім скоро, а саме 13 липня, для гри випустять оновлення “Криваві гроші”. Завдяки якому з’явиться чимало нових квестів від кримінальних ватажків у світі проекту.

У межах оновлення ви зможете відкрити доступ до нового типу завдань — злочинів. Вони бувають різноманітні, це можуть бути пограбування, напади, викрадення тощо. Проходити їх можна буде як самому, так і гуртом з товаришами.

Якщо ви далеко просунетеся, то зможете виконувати ще один новий тип завдань — перспективи. Всього їх планується три, 13 липня стане доступна лише перша перспектива. Інші з’являться дещо пізніше. Їхня суть полягає у тому, щоб знайти три Дорогоцінності  Заходу. Для цього доведеться підслуховувати різні розмови та вистежувати важливі цілі. Таким чином ви послаблюватимете вплив сенатора Леймона на регіон.

На цьому новинки не закінчуються. Також з’явиться у Red Dead Online новий абонемент на 4 внески по 25 злитків золота. Називається він клубом “Моторний стрілець”. Будучи членом клубу, ви отримаєте доступ до різних ексклюзивних нагород та бонусів. Першим таким подарунком стане костюм Датча.

На прохання гравців з’являться різні предмети з попередніх абонементів, їх знову можна буде придбати у крамарів. Зокрема, з’являться різні костюми з бандитського абонементу

А вишенькою на торті цього оновлення стане поява підтримки Nvidia DLSS у Red Dead Redemption 2 та Red Dead Online. Завдяки їй у проекті покращиться графіка та швидкодія.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Хакера, який злив дані GTA 6, помістили в психлікарню на невизначений термін

p.ua.gta6 lucia

«Джокер Флориди» з трейлеру GTA 6 відреагував на використання його образу

GTA 6 Florida Joker

Злив трейлера GTA 6: божевілля у Вайс-Сіті — #PlayNews

Grand Theft Auto / GTA 6

Grand Theft Auto VI вийде в 2025 році, але не на ПК

p.ua.gta vi

Твіт Rockstar про трейлер GTA VI став найпопулярнішим в історії соцмережі

gta 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: