За тиждень Red Dead Online отримає оновлення “Криваві гроші”

Розробники з Rockstar Games продовжують розвивати багатокористувацьку Red Dead Online та поповнювати її новим контентом. Вже зовсім скоро, а саме 13 липня, для гри випустять оновлення “Криваві гроші”. Завдяки якому з’явиться чимало нових квестів від кримінальних ватажків у світі проекту.

У межах оновлення ви зможете відкрити доступ до нового типу завдань — злочинів. Вони бувають різноманітні, це можуть бути пограбування, напади, викрадення тощо. Проходити їх можна буде як самому, так і гуртом з товаришами.

Якщо ви далеко просунетеся, то зможете виконувати ще один новий тип завдань — перспективи. Всього їх планується три, 13 липня стане доступна лише перша перспектива. Інші з’являться дещо пізніше. Їхня суть полягає у тому, щоб знайти три Дорогоцінності  Заходу. Для цього доведеться підслуховувати різні розмови та вистежувати важливі цілі. Таким чином ви послаблюватимете вплив сенатора Леймона на регіон.

На цьому новинки не закінчуються. Також з’явиться у Red Dead Online новий абонемент на 4 внески по 25 злитків золота. Називається він клубом “Моторний стрілець”. Будучи членом клубу, ви отримаєте доступ до різних ексклюзивних нагород та бонусів. Першим таким подарунком стане костюм Датча.

На прохання гравців з’являться різні предмети з попередніх абонементів, їх знову можна буде придбати у крамарів. Зокрема, з’являться різні костюми з бандитського абонементу

А вишенькою на торті цього оновлення стане поява підтримки Nvidia DLSS у Red Dead Redemption 2 та Red Dead Online. Завдяки їй у проекті покращиться графіка та швидкодія.

Читайте також

Rockstar прибрали GTA Trilogy Definitive Edition з продажу на ПК

Grand Theft Auto

Доктор Дре працює над новою музикою для Grand Theft Auto

Доктор Дре

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition отримала дату релізу, системні вимоги та цінник

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Тепер офіційно: анонсовано Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Grand Theft Auto: San Andreas

Take-Two незадоволені фанатськими ремастерами GTA

Grand Theft Auto Vice City, GTA

Max Payne, Bully, GTA: Vice City, RDR — які ремастери готує Take-Two?

Red Dead Online на два тижні перестане вимагати підписку PS+

Нові мапи для режиму “Виживання” витіснять старий контент з GTA Online

GTA Online

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: