Новий “Загін самогубців” — справжній парад зірок. А ще там буде Джон Сіна!

На DC FanDome нам не показали повноцінного трейлеру “Загону самогубців: Місія навиліт” (хоча основні зйомки фільму вже завершено), зате презентували відеопредставлення ключових персонажів. А їх у фільмі чимало. Дехто залишився з попередньої стрічки (Марґо Роббі, Джай Кортні, Юєль Кіннаман та Віола Девіс), а от більшість акторів цілком нова (спойлер — Вілла Сміта не буде, зате з’являться Ідріс Ельба, Нейтан Філіон, Пітер Капальді, Піт Девідсон і навіть ДЖООООН СІІІІІНААААААА).

Якщо вам цікаво, ось перелік коміксових персонажів, які з’являться у фільмі: Harley Quinn, Rick Flag, Amanda Waller, Bloodsport, SolSoria, Captain Boomerang, Blackguard, Savant, Peacemaker, Polka-Dot Man, Weasel, Tyla, The Thinker, Javelin, Mongal, King Shark, Luna.

Згодні, їх трохи забагато. Тож залишається лише вгадувати, хто з них доживе бодай до середини фільму.

За словами Джеймса Ґанна, йому ще ніколи не було так весело знімати фільм, як цього разу, актори ж описали фільм як “військову стрічку 1970-х”. Також режисер поділився, що у фільмі більше візуальних ефектів, ніж у всіх фільмах Marvel, над якими працювали його фахівці. Відомо, що “Загону самогубців: Місія навиліт” вийде у 2021 році, а поки можете переглянути відео зі зйомок:

Читайте також

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри

Культова група Korn об’єдналася з World of Tanks Blitz заради події на Гелловін

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Інформацію про рімейк Prince of Persia злили ще у березні

Prince of Persia

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Immortals Fenyx Rising (колишня Gods & Monsters) вийде у грудні

Не хвилюйтеся, Cyberpunk 2077 не займатиме 200 ГБ

Cyberpunk 2077