Західні профільні видання у захваті від нової God of War

Сьогодні критики позбулися заборони на публікацію оглядів нової God of War і у мережі з’явилося чимало хороших відгуків про гру.

На продовження God of War чекали як давні фанати серії, так і  ґеймери, яким не подобалися класичні частини. Причин тому чимало: зміна сетингу,  продуманий характер головного героя, повністю перерацьований ігролад та чарівливі пейзажі, які нам демонстрували у трейлерах. І, не дивлячись на негативний відгук про гру, що якимось дивом прорвався декілька днів тому до мережі, усі очікували побачити щось вражаюче. І, якщо вірити західним виданням — вони це зовсім скоро отримають.

Нова God of War отримала середній бал 94 на ресурсі Metacritic та 95 на Opencritic, сягнувши оцінок першої частини, що вийшла у далекому  2005 році.  Журналісти хвалять усе, починаючи з історії та закінчуючи бойовою системою, що, на їхню думку, вдалася у гри найкраще. Протягом гри Кратос вивчає нові прийоми, а разом з ним покращуються і навички гри ґеймера, що тримає ґеймпад, видаючи на екран криваве місиво у яке вплелися істоти зі скандинавської міфології.

Звичайні гравці отримають доступ до нової частини God of War 20 квітня, тільки на платформі PS4.

Читайте також

Співзасновник Guerrilla Games став новим директором Sony Worldwide Studios

The Last of Us 2 перенесли

Disney збирається викупити права на Людину-павука у Sony?

Spider-Man

Останні подробиці PlayStation 5 та дата старту продаж!

Екранізація Uncharted утретє (!) змінила режисера

Ацуші Моріта, голова японського відділу, також покинув Sony

Шон Лейден покидає Sony

Що показали на вересневому State of Play

Популярне