web analytics

Закрите бета-тестування Alone in the Dark: Illumination вже сьогодні

Компанія-видавець Atari повідомила час проведення закритого бета-тестування кооперативного пригодницького екшну Alone in the Dark: Illumination. Усі, хто замовив гру, отримають доступ до бета-версії сьогодні, 29 січня. Триватиме це ЗБТ до кінця вихідних. Згодом буде проведений ще один бета-тест, про який розробники повідомлять додатково.

Alone in the Dark: Illumination — це перезапуск ігрової серії Alone in the Dark, перша частина якої вийшла ще у 1992-му році. Місце дії: покинуте містечко Лорвіч, що поблизу південного кордону штату Вірджинія (США). Колись розквітле місто, зараз потерпає від самотності. Усе через потоп, який завдав колосальні ушкодження місту. Цікаво, що усі причини інциденту досі не розкриті. Неодноразові повідомлення про присутність тут химерних і загрозливих лихих істот досі жахають. Вияснити ситуацію береться головний герой.

В Alone in the Dark: Illumination до вибору гравця чотири класи: мисливець, відьма, жрець та інженер. Логічно, що кожен з них матиме свої унікальні можливості.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group закрила розробників провального перезапуску Alone in the Dark

alone in the dark

Розробники SAND дали відповіді на найчастіші запитання

sand faq v02

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

«Якісний, але вторинний ремейк»: оцінки Alone in the Dark (2024)

alone in the dark reboot

Український топдаун шутер Zombie Raid запрошує на бета-тестування

Zombie Raid