Закрите бета-тестування Alone in the Dark: Illumination вже сьогодні

Компанія-видавець Atari повідомила час проведення закритого бета-тестування кооперативного пригодницького екшну Alone in the Dark: Illumination. Усі, хто замовив гру, отримають доступ до бета-версії сьогодні, 29 січня. Триватиме це ЗБТ до кінця вихідних. Згодом буде проведений ще один бета-тест, про який розробники повідомлять додатково.

Alone in the Dark: Illumination — це перезапуск ігрової серії Alone in the Dark, перша частина якої вийшла ще у 1992-му році. Місце дії: покинуте містечко Лорвіч, що поблизу південного кордону штату Вірджинія (США). Колись розквітле місто, зараз потерпає від самотності. Усе через потоп, який завдав колосальні ушкодження місту. Цікаво, що усі причини інциденту досі не розкриті. Неодноразові повідомлення про присутність тут химерних і загрозливих лихих істот досі жахають. Вияснити ситуацію береться головний герой.

В Alone in the Dark: Illumination до вибору гравця чотири класи: мисливець, відьма, жрець та інженер. Логічно, що кожен з них матиме свої унікальні можливості.

Читайте також

Народження легенди: Історія Atari 2600

Атарі 2600

Atari збирається увірватися на ринок стрімінгового ґеймінгу

Atari

Зіграйте у West of Dead під час відкритого бета-тестування

West of Dead

Atari пропонує розробникам ексклюзивів 88% доходу

ЗБТ Sea of Thieves завершилося, саме час для підсумків!

Sea of Thieves

Cтрім Battlefield 1 Beta | ЗАПИС

Стрім Alone in the Dark (2008) | ЗАПИС

Подробиці самітної кампанії Gwent: The Witcher Card Game

Популярне