Закриття студії Robotoki. Розробка Human Element зупинена

Human-Element

Роберта Боулінгу, керівник студії Robotoki, повідомив сумну новину — студія закривається, а роботу над перспективним проектом під назвою Human Element зупинено. Причина банальна — нема грошей. Ось як це описує сам Роберт:

“На цьому тижні ми припинили діяльність Robotoki і заморозили розробку Human Element. Ми активно шукали нового видавця для гри, але, на жаль, я не можу самостійно фінансувати проект до тих пір, поки видавець не знайдеться.”

Студія Robotoki була заснована у 2012-му році. Human Element, останній проект студії, мав стати симулятором виживання у світі зомбі-апокаліпсису. У грі розробники планували об’єднати жанри екшну і стратегії. На початку розробки гру хотіли росповсюджувати за системою free-to-play, проте пізніше ігророби звернулись до більш класичної моделі продажу гри. Реліз був запланований на листопад цього року для PC.

Єдиним порятунком Human Element може стати видавець, який візьметься за гру. Сподіваємось, так і буде. А зараз можемо тільки подивитись прощальний ролик студії.

Читайте також

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Saints Row

Кіберпанковий киць! Огляд Stray від Nikattica

stray

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Horizon: Zero Dawn завітає на ПК

За першу добу в Dauntless зіграло 500 тисяч нових гравців

Dauntless

Sega дражнить ПК-фанатів картинкою з Vanquish

Відполірована Bayonetta в 4К на ПК вже сьогодні!

Наступні частини Halo виходитимуть для ПК

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: