web analytics

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

Джима Раяна, минулого голову Sony Interactive Entertainment, замінять відразу двоє нових управлінців. Ними стали Гермен Гульст, керівник PlayStation Studios, і Хідеакі Нішіно, віцепрезидент Sony Interactive Entertainment. Зроблено це для того, щоби трохи розмежувати їхні обов’язки й дозволити їм працювати в різних часових зонах, адже виснаження від регулярних перельотів у різні куточки світу — одна з тих речей, на які регулярно скаржився Джим Раян наприкінці своєї кар’єри.

Обов’язки пана Гульста практично не зміняться, порівняно з його чинною посадою — він так само відповідатиме за розвиток ігрового напрямку Sony, продовження і створення нових франшиз, а також пильнуватиме за роботою кінопідрозділу PlayStation Productions. Натомість Хідеакі Нішіно візьме на себе розвиток бізнесу за межами власне ігор — залізо, сервіс PSN і співпрацю зі сторонніми компаніями. На свої нові посади керівники Sony Interactive Entertainment заступлять 1 червня цього року.

Sony Interactive Entertainment — це бізнес, що невпинно зростає й забезпечує неймовірний розважальний досвід через контент і технології. Ці два лідери матимуть чіткі обов’язки і керуватимуть напрямком, щоб гарантувати поглиблення взаємодії з чинними користувачами PlayStation і охоплення нової аудиторії.

Хірокі Тотокі

Ми продовжимо об’єднувати гравців і творців контенту через високоякісні продукти, сервіси й технології. Ми завжди прагнемо зробити нашу аудиторію ще більшою завдяки інноваціям у всіх сферах бізнесу. Для мене честь прийняти таку високопоставлену роль разом із Герменом. Працюючи разом, ми зможемо дарувати неймовірні враження як чинній, так і новій аудиторії.

Хідеакі Нішіно

Я в захваті від того, що став лідером бізнесу і продовжу працювати над успіхом PlayStation 5, готуючи її до майбутнього. Ігрова індустрія — одна з найбільших розважальних індустрій зараз у світі, і я з нетерпінням чекаю можливості продовжувати розширювати межі ігор і розваг.

Гермен Гульст

Також Sony підтвердила, що проведе презентацію з іграми для PlayStation до кінця травня. Перелік можливих анонсів можете знайти в окремому матеріалі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг

Embracer Group закрила розробників провального перезапуску Alone in the Dark

alone in the dark

Усе, що відомо про Astro Bot — головний реліз року від PlayStation Studios

astrobot

Доповнення The Final Shape для Destiny 2 — найвище оцінений реліз 2024 року

final shape

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

Популярне