Замість шутера про мандалордця Respawn розробляє гру у всесвіті Titanfall. Але це не Titanfall 3

Нещодавні новини відносно скасування скасування гри про мандлардцю від Respawn, схоже, матимуть і позитивний ефект, оскільки студії дозволили почати розробку нового проєкту у всесвіті Titanfall.

Інсайдами поділився Джефф Ґрабб, який додав і нових подробиць стосовно внутрішньої кухні у Respawn.

Усередині студії постійно точаться розмови про Titanfall 3. Кожного разу, коли я вивчаю це питання, то дізнаюся, що вони просто не роблять Titanfall 3.

Проте у них є ще одна команда, яка працює над проектом під кодовою назвою “skunkworks”. До недавнього часу він був на дуже ранній стадії прототипування у дуже маленької команди. Проте її збираються збільшити та перейти до повноцінної роботи, ніби це вже повноцінна гра. У розробці також задіяний директор оригінальної Titanfall.

Наразі цей проєкт позиціонують як гру в тому ж всесвіті, але усі з ким я спілкувався говорять, що це точно не Titanfall 3 зі самітньою кампанією та онлайн мультиплеєром. Я досі не знаю, чим саме буде ця гра.

Думаю, якщо студії дали можливість працювати на власним IP вони зобов’язані піти ва-банк та розширити його до Titanfall 3, нехай знайдуть будь-який спосіб, як це зробити.

Навіть попри той факт, що вони вже “працювали над Titanfall 3” коли розробляли нині скасовану Titanfall Legends, яка мала стати частиною Apex Legends. Тоді в них вирвали проєкт прямо з-під рук, тому мені здається дуже малоймовірним, що те ж саме повториться.

Джефф Грабб

За інформацією видання Bloomberg, EA скасувала Titanfall Legends у минулому лютому, вірогідно, що в користь гри про мандалордця. Проєкт мав як самітний, так і багатокористувацький режими та персонажів Apex Legends спільно з титанами із Titanfall 2, за словами Джеффа Ґрабба.

Враховуючи нещодавні новини щодо повної відмови Electronic Arts від розробки будь-яких ігор за іншими інтелектуальними власностями, можна припустити, що керівництво вирішило відродити франшизу Titanfall, але спочатку за допомогою спінофу, а не повноцінної номерної частини.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Марґо Роббі стане продюсеркою екранізації The Sims

barbie