Запрошуємо до сонячної Валенсії на шостий етап чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2023

Сонячна Валенсія, яка має чудовий сучасний автодром, стане ареною битви передостаннього, шостого етапу чемпіонату KMAMK GT3 Sprint Championship 2023! Цей спортивний комплекс з’явився в симуляторі Assetto Corsa Competizione зовсім недавно під час великого останнього оновлення, тому далеко не факт, що більшість учасників чемпіонату “вкатані” в цю трасу, і це може стати ще одним фактором, що переверне все з ніг на голову.

За результатами п’ятого етапу, який відбувся на бельгійському Зольдері, Павло Половчук зумів скоротити своє відставання з 34 балів до 19 від українського “окуня” – лідера чемпіонату Домініка Хорошавіна, який має 255 очок. Тоді як Половчук зумів заробити 236 балів. Завдяки ще одному якісному перформансу в Зольдері, Олег Пітцик з п’ятої позиції заліку водіїв перемістився на третю, але мова про боротьбу за срібло і тим більше за золото чемпіонату вже не йде (хоча математично, Пітцик ще має варіанти опинитися в статусі віцечемпіона) – вочевидь, Олег сконцентрується на відбитті намагань Єгора Звуздецького та Олександра Княжицина повернутися в Топ-3. Вінницький “клан” в особі Єгора з Олександром займає четверту та п’яту сходинку заліку з мінімальним відставанням один від одного та від Олега зокрема.

Як ми знаємо, Team Ballas Ukraine дуже вдало провели п’ятий етап, тому і відрив від прямих конкурентів Okuni x 7Drive RT відразу збільшився з 17 до 49 очок! “Італійські” українці, або українські “італійці” заробили 415 балів, тоді як Okuni x 7Drive RT – 366. Тож для того, щоб мати шанс виграти командний залік Хорошавіну треба продовжувати робити те, що він робить дотепер, а от Артему Хорольскому підтягнутися до Топ-3 в кожному заїзді, а бажано і десь перемогти! КМАМК SimRacing A на диво втрималася на третій сходинці через проблеми водія команди GiveMeRace – Звуздецький набрав лише 15 балів, тоді як Ворона і Романенко разом — аж 21! Тож різниця між командами збільшилася до 40 балів.

В заліку незалежних водіїв, Олександр Бородай продовжує лідирувати і має вже 252 бали, але з мінімальним відривом від Олександра Княжицина та Віктора Абрамова — водії, що посідають другу та третю сходинку відповідно, мають рівну кількість очок – 248, тож програють Бородаю лише 4 пункти. В повітрі відчувається запекла боротьба на двох останніх етапах чемпіонату, зокрема і в цьому заліку!

Змагання пройдуть у вже знайомому нам форматі:

19:00 – Практика 1 (120 хв.)
20:45 – Обов’язковий брифінг для всіх учасників в голосовому чаті Дискорду
21:00 – Кваліфікація 1 (15 хв.) (Початок трансляції)
21:15 – Гонка 1 (30 хв.) (обов’язкове дозаправлення)
22:45 – Практика 2 (10 хв.) – інтерв’ю з переможцями та призерами
22:55 – Кваліфікація 2 (15 хв.)
22:10 – Гонка 2 (30 хв.) (обов’язкове дозаправлення)
22:40 – Завершення етапу, інтерв’ю з переможцями та призерами.
22:50 – Публікація попередніх результатів

Нам залишається тільки запросити вас на пряму трансляцію передостаннього етапу в Валенсії, яка розпочнеться 9 серпня о 21:00 на каналі нашого співорганізатора Bitlook! За коментаторським столом буде В’ячеслав Кобржицький, цей пан розповість про всі події на трасі!

Як завше, подивитися етап можна буде в прямому ефірі!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

p.ua.ferrari challenge

Готуємося до старту монокубку Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Чемпіон України з ралі Ярослав Кадученко ділиться враженнями від Forza Motorsport

Чемпіон України з ралі ділиться враженнями від Forza Motorsport (Ярослав Кадученко)

Хто найшвидший у Forza Motorsport? — Гонщик vs Інструктор vs Симрейсер vs Блогер

Хто найшвидший у Forza Motorsport? — Гонщик vs Інструктор vs Симрейсер vs Блогер

Знайомтеся, всесвітня серія з віртуального дрифтингу родом з України

p.ua.bitlook virtual drift

Нас чекає зміна лідера? Огляд четвертого етапу 7DRIVE Electric Challenge

porsche mission r concept 17

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: