Застосунок БАЗА допоможе ветеранам повернутися до цивільного життя

Служба психічного здоров’я «База» опублікувала на своїй сторінці у Facebook інформацію, що новостворений одноіменний додаток, який повинен допомогти українським героям повернутись до цивільного життя, шляхом надання психологічної підтримки, вже доступний у Google Play і App Store.

Розробники стверджують, що застосунок ні в якому разі не може повноцінно замінити консультації з спеціалістами, проте може допомогти краще зрозуміти свій стан і навчити надавати собі допомогу «в час коли накриває». Також, цей застосунок може бути корисним і тим людям, що безпосередньо контактують з ветеранами. Адже він допоможе вам краще зрозуміти, що переживає ваша близька людина, яка повернулась із фронту, і як їй допомогти адаптуватись до нового життя.

У створенні проєкту приймали приймали участь понад 100 ветеранів і ветеранок, щоб зробити додаток максимально простим, зрозумілим і корисним.

Аліна Вяткіна — ветеранка-парамедикиня, керівниця проєкту База

Михась — молодший лейтенант, ветеран Айдару, доброволець, лікує поранення. Долучився через інтерв’ю.

Сокіл — доброволець, 95 ОДШБр, працював з текстами.

Василь — доброволець, надавав консультацію до візуалу, тексту, тону мовлення.

Мріяла зробити цей застосунок для тої себе, яка повернулась з війни в 15 році, й не розуміла, що з нею відбувається. Й для всіх побратимів і посестер, які будуть повертатись знову.

 

Розповіла Аліна Вяткіна

У застосунку ви можете дізнатись про такі ментальні стани, як депресія, панічні атаки, нав’язливі думки, уникання, провина, наслідки контузії і т.д. Також окрім ознайомлення, ви можете скористатись корисними вправами, що допоможуть вам заспокоїтись і розслабитись. Проте якщо, ви відчуваєте що не в змозі самостійно стабілізувати свій стан, то ви можете подзвонити по наявним у застосунку контактам до спеціалістів, які неодмінно вам допоможуть: Лінія кризової підтримки УВФ, LifeLine Ukraine.

І наостанок, вкотре хочемо подякувати всім захисникам і захисницям України, адже через вашу неймовірну мужність і невпинну боротьбу, ми маємо змогу жити у вільній країні. Низький вам уклін.

Слава Героям!!!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відкритий додаток для Pokemon Go від Razer

З’явився мобільний додаток для гравців League of Legends

«Це був найскладніший досвід у моєму житті» — Дені Вільнев розповів про свій шлях до «Дюни»

p.ua.deni villeneuve

Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

balatro

Другий сезон Jujutsu Kaisen визнано найкращим аніме 2023 року

Jujutsu Kaisen

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: