Завершився Ukrainian Visual Novel Jam!

У липні інді-розробник під ніком TERNOX повідомив про початок реєстрації на Ukrainian Visual Novel Jam. Учора подія завершилася! 

Тема джему був ескапізм (від англ. escape — втеча; втекти, врятуватись) — втеча від дійсності, втрата реальності. Усього в період з 15 липня по 1 серпня надійшло 59 україномовних візуальних новел.  Проєкти розроблялись для платформ Windows (46), MacOS (22), Linux (17), Android (6), а також 6 з них ви можете зіграти прямо у браузері. Усі вони доступні безкоштовно за цим посилання, тож не вагайтесь і спробуйте щось собі підібрати. Особливо, якщо ви ютубер чи стрімер поширюйте роботи наших громадян. Також залишайте на сторінках новел свої коментарі, аби допомогти розробникам у їхніх майбутніх проєктах.

За кожен проєкт паном TERNOX’ом було перераховано по 500 гривень у фонд «Повернись живим».

Далі триватиме етап оцінювання. Оцінкою займатимуться організатори та інші учасники. 1-5 місця у категорії “Загальне враження” отримають по 5000 гривень на свій рахунок або у будь-який фонд за їхнім бажанням

Якщо ви хотіли б взяти участь у джемі, але з якихось причин не змогли цього зробити, то не сумуйте, адже за попередньою інформацією наступний джем проводитиметься взимку. Можете підписатись на розсилку оголошень на електронку про старт нового джему, аби вже точно не пропустити його.

Також організатор обіцяє, що кожен учасник завжди зможе звернутися до нього після джему та отримати поради щодо подальшої розробки гри та її продажу на різних платформах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Фестиваль українських ігор повернеться в Steam у серпні

ukrainian games festival

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Що українські локалізатори ігор думають про нещодавню заяву Міністерства культури?

bg3 astarion

Українська екстремальна гра Stunt Paradise вийшла у цифрових крамницях

stunt paradise

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Українська наративна RPG Hollow Home перемогла у Indie Blast Awards

hollow home

Український топдаун шутер Zombie Raid запрошує на бета-тестування

Zombie Raid