Завершився Ukrainian Visual Novel Jam!

У липні інді-розробник під ніком TERNOX повідомив про початок реєстрації на Ukrainian Visual Novel Jam. Учора подія завершилася! 

Тема джему був ескапізм (від англ. escape — втеча; втекти, врятуватись) — втеча від дійсності, втрата реальності. Усього в період з 15 липня по 1 серпня надійшло 59 україномовних візуальних новел.  Проєкти розроблялись для платформ Windows (46), MacOS (22), Linux (17), Android (6), а також 6 з них ви можете зіграти прямо у браузері. Усі вони доступні безкоштовно за цим посилання, тож не вагайтесь і спробуйте щось собі підібрати. Особливо, якщо ви ютубер чи стрімер поширюйте роботи наших громадян. Також залишайте на сторінках новел свої коментарі, аби допомогти розробникам у їхніх майбутніх проєктах.

За кожен проєкт паном TERNOX’ом було перераховано по 500 гривень у фонд «Повернись живим».

Далі триватиме етап оцінювання. Оцінкою займатимуться організатори та інші учасники. 1-5 місця у категорії “Загальне враження” отримають по 5000 гривень на свій рахунок або у будь-який фонд за їхнім бажанням

Якщо ви хотіли б взяти участь у джемі, але з якихось причин не змогли цього зробити, то не сумуйте, адже за попередньою інформацією наступний джем проводитиметься взимку. Можете підписатись на розсилку оголошень на електронку про старт нового джему, аби вже точно не пропустити його.

Також організатор обіцяє, що кожен учасник завжди зможе звернутися до нього після джему та отримати поради щодо подальшої розробки гри та її продажу на різних платформах.

Читайте також

Metro Exodus — найприбутковіша українська гра 2022 року в Steam

Metro Exodus

Розпочалася реєстрація на Ukrainian Visual Novel Jam #2

Ukrainian Visual Novel Jam

Майбутні українські ігри | Indie Cup Ukraine’22 (Артем Лис)

indie cup ukraine’22 thumb 1 2

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.11)

visual novel jam

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.9)

visual novel jam

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.8)

visual novel jam

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.7)

visual novel jam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: