web analytics

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

Студія Coffee Stain оголосила, що після 5 років у дочасному доступі та 5,5 млн проданих копій версія 1.0 завобудівної Satisfactory вийде 10 вересня на ПК в Steam та Epic Games Store. Про чималу кількість покращень розробники вже повідомили, а щодо нового контенту інформація з’явиться ближче до релізу.

Творці перебалансували поклади корисних копалин на карті світу. Деякі з ресурсів прибирала, деякі додали, а інші залишили на тих самих місцях, але підвищили загальну кількість. Через це навіть досвідченим гравцям доведеться подумати над тим, як ефективніше налаштувати свою нову фабрику.

Зміни торкнулися і вартості рецептів, які дозволять більш плавно переходити від однієї фази гри до іншої. Розробники хочуть дозволити гравцям швидше досліджувати нові засоби розвідки, оптимізації та покращень якості життя в міру того, як вони прогресують. Дерева досліджень теж спростили, щоб гравці не стикалися з величезним стрибком складності при переході між ярусами. Спалювачу біомаси додали можливість автоматизувати поповнення топливом завдяки конвеєрній стрічці, а паливним генераторам значно підвищили продуктивність.

Також розробники приділили багато уваги оптимізації на Unreal Engine 5.3. Завдяки відключенню функції руйнування листя транспортним засобом було суттєво зменшено кількість необхідної оперативної пам’яті під час гри онлайн, а розрахунки для стрічок та труб тепер відбуваються цілими кластерами, а не індивідуально, що теж внесло свою лепту. Покращили роботу виділених серверів, а також додали їм функцію автозбереження світу в певний інтервал часу.

Більш детальний опис нововведень ви знайдете на сторінці спільноти Satisfactory в Steam.

Наразі Satisfactory перебуває на знижці 50% та коштує усього 300 гривень, після виходу версії 1.0 її вартість підвищать, тому якщо хоче придбати гру дешевше, до 11 липня ще маєте час це зробити. Нагадаємо, що в проєкті наявна офіційна українська локалізація.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Steam отримав функціонал для запису ігроладу

steam запис ігроладу

Розпочався Літній розпродаж у Steam