Завтра покажуть ґеймплей Resident Evil 3 Remake
Розробники рімейку Resident Evil 3 повідомили у Twitter, що завтра у прямому ефірі покажуть ґеймплей гри о 23:00 за київським часом. Трансляція відбудеться на офіційних каналах проекту в Twitch та Youtube.
Також раніше Capcom анонсували демо-версію гри, а ще поділилися іншими подробицями та ігроладними відео.
Реліз гри відбудеться 3 квітня 2020 року на ПК, PlayStation4 та Xbox One.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!








