Завтра в Rainbow Six: Siege розпочнеться “Апокаліпсис”

Завтра звичні мапи шутера Rainbow Six: Siege змінить токсична пустка, спустошена ядерними вибухами, де вода заражена, повітря отруєне, а останні люди, яких щодня стає все менше, об’єднаються в зграї та битимуться за останню квітучу рослину, здатну вртяувати світ.

Приблизно отак і починається двотижнева ігрова подія “Апокаліпсис”, яка триватиме в Rainbow Six: Siege з 4 по 18 травня.

“Апокаліпсис” не лише потішить новим візуалом, а й трохи освіжить стандартні правила гри: нападнаки, як і раніше, мають за визначений час захопити і знешкодити контейнер з рослиною, проте цього разу вони зможуть “проскановувати” окремі кімнати, щоби довідатися, чи є там вороги. Команда захисту, в свою чергу, повинна втримати контроль над рослиною, от тільки раз контейнер легший за хімічну бомбу, то його можна буде пересувати мапою, заплутуючи своїх ворогів.

Ну і традиційно нова подія не може обійтися без свіжого набору косметики — “Апокаліпсис” принесе до гри 35 нових елементів, зокрема, розмальовок зброї, дармовисів та ексклюзивних шоломів для оперативників.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

«Ubisoft не втручалася в розробку». Свіжі деталі стосовно The Rogue Prince of Persia

the rogue prince of persia

Ubisoft відкликає ліцензії The Crew з бібліотек гравців

The Crew 2014

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

The Rogue: Prince Of Persia від творців Dead Cells вийде наступного місяця

The Rogue: Prince Of Persia

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time розробляють з нуля (знову)

prince of persia the sands of time