ЗБТ карткової World of Tanks Generals

world_of_tanks_generals

Компанія Wargaming оголосила про початок реєстрації на закритий бета-тест колекційної карткової гри World of Tanks Generals. Усі охочі можуть залишити заявку на участь у ЗБТ на офіційному сайті проекту.

Андрій Зименко, директор глобального напрямку, відзначив:

Ми готуємося перейти до нового важливого етапу в роботі над грою. Команда розробників вклала чимало зусиль у створення й налагодження основних ігрових механік, і вже зовсім скоро учасники тестування зможуть оцінити результат нашої праці і поділитися своїми ідеями та пропозиціями щодо подальшого розвитку проекту.

Під час тестування World of Tanks Generals буде доступна через веб-браузери. На майбутнє заплановані мобільні версії гри для смартфонів і планшетів на базі iOS та Android.

У World of Tanks Generals гравцям належить зібрати власні військові підрозділи з танків, піхоти та артилерії трьох націй — США, Німеччини і СРСР, яких на момент ЗБТ буде більше двох сотень, а потім керувати ними в онлайн-битвах, ретельно плануючи власні кроки і намагаючись вгадати дії суперника.

Учасники тестування зможуть ознайомитися з основами ігрового процесу в навчальному PvE-режимі, а потім випробувати себе у боях проти комп’ютера або проти реальних суперників.

Гра підтримуватиме загальний аккаунт Wargaming.net ID, позбавляючи від чергової реєстрації та надаючи доступ до інших проектів всесвіту Wargaming. За словами розробників, тутешня економіка і система прокачування допоможуть швидко адаптуватися до особливостей ігрового процесу.

А зараз до вашої уваги трейлер-запрошення на ЗБТ. Не забудьте увікнути українські субтитри.

Читайте також

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: