ЗБТ Sea of Thieves завершилося, саме час для підсумків!

Так уже склалося, що в ігровій індустрії якісних забавок присвячених піратській тематиці не більше, аніж вестернів. Аж ось на горизонті замайоріло вітрило Sea of Thieves. Розробники обіцяли, що ми зануримося у захоплюючу піратську пригоду, яка дасть змогу компанії друзів відправитися на пошуки скарбів, затопити декілька кораблів задля забави або й відчути себе ядром. До виходу гри від хлопців з Rare ще чимало часу, але вже пройшло перше закрите бета-тестування й ми змогли стати його учасниками. Про враження від нього поспішаємо розказати й вам.

Цифри, цифри, цифри

Почати варто із сухої статистики, яку люб’язно надали розробники з Rare. Закрите бета-тестування зацікавило чимало гравців з усього світу. Ґеймери, які не змогли взяти участі в тестуванні, із захопленням спостерігали за ним через стрімінгові сервіси, зокрема Twitch. Стрімило чимало людей, а саме 25.5 тисячі, серед них і ми. Загалом вдалося дістатися позначки 14.5 мільйонів годин переглядів. 332 тисячі допущених до тестування  Sea of Thieves гравців юрбою наплавали 2 мільйони годин. Вражає, правда ж?

Краса, аж подих перехоплює

Та числа це не цікаво, тому не гратимемось у бухгалтерів та перейдемо до наших вражень. Під час знайомства з грою неможливо проґавити її візуальне оформлення. Попри те, що графіка гри не вражає технологічністю та дбайливо економить ресурси ваших комп’ютерів, — Sea of Thieves змушує вас змахнути зі щоки скупу сльозу, що пробилася назовні через красу, яка оточує вашого персонажа. Чудове оформлення локацій з увагою до дрібниць, привабливі пейзажі та надзвичайна морська гладь у будь-який час доби супроводжуватимуть вас щоразу, коли ви захочете повернутися у Sea of Thieves. А вам захочеться, тому що не тільки картинкою заманює забавка. Можливість творити неймовірну дурню, жартувати над друзями й отримувати задоволення від банального кермування кораблем — остаточно переконують, що ви гратимете у цю гру й надалі. Сприяють цьому й добротні текстові квести, які іноді змушують поламати голову через свою неочевидність, але для когось це лише плюс. Та не подумайте, що Sea of Thieves — це ідеал без долі негативу.

Головне нарікання викликає система побудови команд Sea of Thieves. Ви можете відправитися на пошуки пригоди сам або в групі з 2 або 4 учасників. Де цифра 3? Невже розробники про неї забули, а може вважають її нещасливою? Ми не знаємо й щиро сподіваємося, що цю неприємність виправлять скоро. Красивий світ Sea of Thieves так і манить дізнатися: «А звідки він такий взявся й за якими правилами живе?». У грі немає цілісного сюжету, відеозаставок або хоча б чогось, що розкаже вам понад те, що ви бачите перед собою й це засмучує. Цілком імовірно, що їх прибрали з очей гравців, щоби показати після офіційного виходу, а може просто не встигли доробити. Решту зауважень можна сміливо списати на особливості бета-версії гри. Зокрема ви не можете керувати гарматою, коли хочете вистрілити собою, світ страждає браком наповнення, а в магазинах пусто, як у радянських гастрономах. Любителі копатися у файлах гри, уже за час бети знайшли в теці Sea of Thieves гірку контенту, що не ввійшов до бета-тестування, наприклад Кракена. Саме тому ми готові пробачити грі ці дрібні огріхи і з впевненістю дивимось у світле безштормне майбутнє Sea of Thieves.

Що ж маємо у результаті?

У підсумку можемо сказати, що Sea of Thieves варта вашої уваги гра, яка цілком здатна затягти вас на чимало часу, навіть у стані закритого бета-тестування. Що буде під час релізу і подумати страшно, але гра забере чимало вашого часу. А якщо ж ви хочете побачити ігрові пейзажі або почути все написане вище з наших вуст, то перегляньте запис нашого стріму Sea of Thieves.

Вихід Sea of Thieves запланований на 20 березня для Xbox One та ПК.

Читайте також

Філ Спенсер: «Call of Duty залишиться на PlayStation»

Філ Спенсер

Вечірній Джин: Call of Duty Game Pass, PS5 по талонах, S.T.A.L.K.E.R. 2 в 2023

Вечірній Джин: Call of Duty Game Pass, PS5 по талонах, S.T.A.L.K.E.R. 2 в 2023

Sony втратила 20 млрд $ після вчорашньої угоди Microsoft і Activision

Microsoft придбає Activision Blizzard за майже 70 млрд $!

Phil Spencer

“Cпершу S.T.A.L.K.E.R. 2, а тоді вторгнення в Україну”: жарти блоґерів про перенесення гри

S.T.A.L.K.E.R. 2

Game Pass починає рік з добіркою крутих ігор

Mass Effect Legendary Edition

Перевіряйте бібліотеку: Xbox Game Pass поповнився десятьма іграми для усіх платформ

Mortal Kombat 11

Sony готує свій аналог підписки Game Pass

Sony Playstation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: