“Здобич”: чи стане нею Хижак?

За десятками анонсів на Disney+ може трохи загубитись анонс повнометражного фільму для ще одного стрімінґового сервісу тієї ж корпорації. “Здобич” (Prey) — п’ятий повнометражний фільм про Хижаків. Як і “Хижаки” 2018 року (враження про які нашого Владислава Папідохи можна прочитати тут), новий фільм підбирає натякі про іншопланетну расу, показані нам ще у другому “Хижаку” 30 років тому. В даному випадку творці фільму пригадали кремнієвий пістолет, що його віддали Хижаки персонажу Денні Ґловера, показавши тим самим, що на сафарі вони прилітають на Землю вже досить давно.

“Здобич” (Prey) саме й віднесе нас на 300 років назад, де протистояти двометровому монстру з високотехнологічним озброєнням буде жінка з племені Команчів на ім’я Нару. Зіграє її Амбер Мідтандер, яка запам’яталася багатьом за гострохарактерною роллю мутантки Керрі Лаудермілк у культовому серіалі “Легіон” (Legion) за коміксами Marvel. Цікаво, що акторка дійсно належить до корінних народів Америки, проте до племені Сіу.

Постановником нового фільму є Ден Трахтенберґ, який влучно зарекомендував себе у екшні серіями “Хлопаків” (The Boys) та горорі фільмом “Вулиця Монстро, 10” (10 Cloverfield Lane). Вийде стрічка на Hulu у 2022 році. Про плани на міжнародний прокат і можливі театральні релізи (поки що) нічого не відомо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творець Bioshock обіцяє, що кожне проходження Judas буде унікальним

judas

Ігрові ноутбуки з Intel 14-го покоління. Predator Helios Neo 16/18 вже в Україні!

predator helios 16 18

«Хижак» повертається з новою історією

p.ua.predator 1

Predator Helios Neо 16 (PHN16-71) — ігровий ноутбук 2024! Intel Core 13, RTX 4060

acer predator neo ua thumb

Час зробити собі новорічний подарунок. Розповідаємо про знижки від Acer

acer christmas deals 23 fb smm ua

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Prey

Готуємось до Чорної п’ятниці: усі знижки від Acer

p.ua.acer black friday

Predator Helios 16 (PH16-71/PH18-71) — RTX 4080 та Intel i9 13Gen! Майбутнє у ваших руках!

predator helios 16 ua thumb