“Здобич”: чи стане нею Хижак?

За десятками анонсів на Disney+ може трохи загубитись анонс повнометражного фільму для ще одного стрімінґового сервісу тієї ж корпорації. “Здобич” (Prey) — п’ятий повнометражний фільм про Хижаків. Як і “Хижаки” 2018 року (враження про які нашого Владислава Папідохи можна прочитати тут), новий фільм підбирає натякі про іншопланетну расу, показані нам ще у другому “Хижаку” 30 років тому. В даному випадку творці фільму пригадали кремнієвий пістолет, що його віддали Хижаки персонажу Денні Ґловера, показавши тим самим, що на сафарі вони прилітають на Землю вже досить давно.

“Здобич” (Prey) саме й віднесе нас на 300 років назад, де протистояти двометровому монстру з високотехнологічним озброєнням буде жінка з племені Команчів на ім’я Нару. Зіграє її Амбер Мідтандер, яка запам’яталася багатьом за гострохарактерною роллю мутантки Керрі Лаудермілк у культовому серіалі “Легіон” (Legion) за коміксами Marvel. Цікаво, що акторка дійсно належить до корінних народів Америки, проте до племені Сіу.

Постановником нового фільму є Ден Трахтенберґ, який влучно зарекомендував себе у екшні серіями “Хлопаків” (The Boys) та горорі фільмом “Вулиця Монстро, 10” (10 Cloverfield Lane). Вийде стрічка на Hulu у 2022 році. Про плани на міжнародний прокат і можливі театральні релізи (поки що) нічого не відомо.

Читайте також

Prey безкоштовно роздають в Epic Games Store

Epic Games Store

Acer розширила асортимент лінійкою захищених ноутбуків ENDURO та представила оновлення популярних моделей

Acer-Enduro-N3-EN314-51W

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Ігрові ноутбуки Acer отримали процесори Intel Core серії H 11-го покоління

Acer Predator

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розробники Dishonored та Prey працюють над неанонсованою грою

Розпаковка LootBox та Розіграш призів. Borderlands 3, Prey, Destiny 2, Galaga (OLDboi)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: