“Здобич”: чи стане нею Хижак?

За десятками анонсів на Disney+ може трохи загубитись анонс повнометражного фільму для ще одного стрімінґового сервісу тієї ж корпорації. “Здобич” (Prey) — п’ятий повнометражний фільм про Хижаків. Як і “Хижаки” 2018 року (враження про які нашого Владислава Папідохи можна прочитати тут), новий фільм підбирає натякі про іншопланетну расу, показані нам ще у другому “Хижаку” 30 років тому. В даному випадку творці фільму пригадали кремнієвий пістолет, що його віддали Хижаки персонажу Денні Ґловера, показавши тим самим, що на сафарі вони прилітають на Землю вже досить давно.

“Здобич” (Prey) саме й віднесе нас на 300 років назад, де протистояти двометровому монстру з високотехнологічним озброєнням буде жінка з племені Команчів на ім’я Нару. Зіграє її Амбер Мідтандер, яка запам’яталася багатьом за гострохарактерною роллю мутантки Керрі Лаудермілк у культовому серіалі “Легіон” (Legion) за коміксами Marvel. Цікаво, що акторка дійсно належить до корінних народів Америки, проте до племені Сіу.

Постановником нового фільму є Ден Трахтенберґ, який влучно зарекомендував себе у екшні серіями “Хлопаків” (The Boys) та горорі фільмом “Вулиця Монстро, 10” (10 Cloverfield Lane). Вийде стрічка на Hulu у 2022 році. Про плани на міжнародний прокат і можливі театральні релізи (поки що) нічого не відомо.

Читайте також

Огляд Predator Triton 500 SE (PT516-52s) — преміальний ігровий ноутбук 2022 року

predator triton 500se (4)

Predator Triton 500SE (PT516-52s) — преміальний найсучасніший ігровий ноутбук

predator triton 500se ua thumb

ТОП-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Extra

Команчі проти Хижака: перший трейлер фільму “Здобич”

Здобич

Отримайте Prey, Jotun: Valhalla Edition та Redout безкоштовно в Epic Games Store

prey

Prey безкоштовно роздають в Epic Games Store

Epic Games Store

Acer розширила асортимент лінійкою захищених ноутбуків ENDURO та представила оновлення популярних моделей

Acer-Enduro-N3-EN314-51W

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: